ye-logo.v1.2

На Хмельниччині у «ТОП-5» країн-імпортерів увійшла Росія

Економіка 1662
Із Росії, як кажуть на митниці, на Хмельниччину імпортували запчастини до ядерних реакторів
Із Росії, як кажуть на митниці, на Хмельниччину імпортували запчастини до ядерних реакторів. Фото: gettyimages.com

Такі дані навели у Хмельницькій митниці ДФС.

Вартість імпортованих товарів протягом дев‘яти місяців цього року на терени області склала 14,7 мільярди гривень. Це на 26 відсотків, або на 3 мільярди гривень більше, ніж було в аналогічному періоді 2018 року. Про це повідомили у Хмельницькій митниці Державної фіскальної служби України.

До топ-п‘ятірки основних партнерів бізнес-спільноти Хмельниччини при імпорті товарів увійшли такі країни як Польща, Німеччина, Росія, Італія та Бельгія. «Вони забезпечили ввезення на територію області понад 50 відсотків усієї виробленої за кордоном продукції», - йдеться в повідомленні. На митниці додають, що з Росії імпортовано товарів на 1,5 мільярди гривень. Переважно це твели для ядерних реакторів, прокат плоский зі сталі, насоси, скло неармоване, арматура сантехнічна та сітка синтетична.

«Стосовно номенклатури імпорту, то з Європи на терени нашого краю надійшло вугілля кам’яне, комплектне технологічне обладнання для осушування, очищення та зберігання зернових культур, обладнання призначене для наповнення, сортування, закручування та маркування пляшок, вироби з чорних металів, запчастини для автомобілів та сільгосптехніки, машини, що використовуються у текстильній промисловості, килимоткацькі верстати, сідельні тягачі, промислові лінії для хімічної промисловості, зерносушарки, косарки для газонів, полімери та пряжа», - повідомили митники.

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую