ye-logo.v1.2

Експорт товарів із Хмельниччини: Польща серед лідерів

Економіка 1083
Найбільше товарів із Хмельниччини експортується до Польщі
Найбільше товарів із Хмельниччини експортується до Польщі. Фото: Shutterstock

До топ-п’ятірки торгівельних партнерів області увійшли навіть Об‘єднані Арабські Емірати.

За даними Хмельницької митниці Державної фіскальної служби, з початку року у числі головних партнерів регіонального бізнесу при експорті власної продукції лідируючі позиції займає Польща. Її частка в загальній кількості оформлень становить понад 20 відсотків, що у грошовому значенні досягає позначки в 1,3 мільярда гривень.

«Найчастіше до Польщі експортувались стальний прокат, частини до меблів, санітарно-технічні вироби, а також мед, соєва олія та шрот; олія соняшникова, ягоди морожені, - повідомили в пресслужбі ДФС у Хмельницькій області. - Бізнес-спільнота Хмельниччини цього року відправила на експорт власної продукції на суму понад 6 мільярдів гривень, що відповідає рівню аналогічного періоду минулого року. Окрім Польщі, до топ-п‘ятірки головних торгівельних партнерів області Польщі, увійшли Об‘єднані Арабські Емірати, Росія, Молдова та Білорусь, куди загалом реалізовано майже половину вироблених на Хмельниччині товарів».

На експорт в інші країни «йшли» трансформатори, килимові вироби, сталеві котли, деталі для електродвигунів, машини для гальванопокриття, механічні пристрої для обробітку грунту, меблі дерев‘яні. З сільгосппродукції найбільш популярними з поміж топових товарів були борошно пшеничне, яйця птахів, солод світлий та масло вершкове.

Нагадаємо, що бізнес-спільнота Хмельниччини проводить експортно-імпортні операції зі 117 країнами світу. А у «ТОП-5» країн-імпортерів входять Польща, Німеччина, Росія, Італія та Бельгія.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую