ye-logo.v1.2

«Приховати доходи – це злочин, мінімізувати податки – мистецтво»

Економіка 3429

З крилатою фразою депутата Миколи Катеринчука погоджується і адвокат Наталя Шустіна

Фахівці з цивільного та трудового права радять підприємцям заспокоїтися і навчитися рахувати податки. Для цього правозахисники започаткували низку семінарів та безкоштовних консультацій, на яких вчитимуть підприємців, як правильно розрахувати обов’язкові платежі та мінімізувати податки, пристосувавши їх до нового податкового та пенсійного законодавства. 
«Хмельницький — місто специфічне, підприємницьке, – каже Наталя Шустіна. – Тому не дивно, що наших підприємців нині хвилює лише одне питання: що ж відбувається насправді? Чи варто й далі піднімати «майдани» і виходити на мітинги, чи прислухатися до того, чого хоче держава від приватних підприємців? Звісно, розібратися самотужки в усіх питаннях проблематично. Саме тому в підприємців бачення майбутнього нині роздвоїлося: одні впевнені, що потрібно згортати бізнес чи працювати «в тіні», інші – все ж воліють знайти  зерно істини».
Пані Шустіна впевнена, що залишити все так, як це було до 1 січня 2011 року, неможливо, і, врешті, небезпечно. Адже держава нині готова застосувати до приватних підприємців методи впливу, внісши зміни до адміністративного та кримінального кодексів. Тому така позиція, як «я не платив, не плачу і не буду платити» – дуже небезпечна.
«Нині в Кримінальному кодексі є стаття, яка передбачає відповідальність за навмисне ухилення від сплати обов’язкових платежів, – запевняє Наталя Іванівна. – І цієї відповідальності не оминуть якраз ті, хто не зміг чи не захотів зрозуміти, що перехід на інші системи платежів можливий».
То як навчитися правильно розраховувати суму податкових платежів і як їх мінімізувати? Як порахувати пенсійні внески? Адже кожен вид економічної діяльності має свою систему розрахунків (якщо це оптово-роздрібна торгівля, то це одна система, якщо це послуги, то зовсім інша, тощо). Незнання цих тонкощів і породжує паніку, впевнені фахівці. Саме тому газета «Є Поділля» разом з адвокатським бюро «Шустіна» готові відповісти на усі питання, що стосуються нового пенсійного та податкового законодавства. Телефонуйте до адвокатської «швидкої допомоги» за телефоном 0382-77-77-03 або ж надсилайте свої питання безпосередньо на адресу редакції «Є Поділля».

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую