ye-logo.v1.2
30 Жовтня, 2020

На Хмельниччині збільшилась заборгованість по зарплаті

Економіка 1077
Стан заборгованості зарплати на Хмельниччині
Стан заборгованості зарплати на Хмельниччині. Фото: pixabay.com

З початку року борги зросли вдвічі.

В обласному управлінні Держпраці поінформували про стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах-боржниках Хмельниччини. Як йдеться у повідомленні, у 2019 році вдалось зменшити борги 7,9 мільйонів гривень. Однак цьогоріч борги знову зросли.

«Станом на 1 січня 2020 року Хмельницька область із сумою боргу в 5,4 мільйонів гривень посіла 4 місце серед регіонів України. Переважна сума боргу рахується за підприємствами-банкрутами – 4,6 мільйонів гривень, або 85 % від загального боргу по області», - зазначають в управлінні.

Вже за місяць, станом на 1 лютого цього року, в області заборгованість із заробітної плати збільшилася до 10,4 мільйонів гривень і залишається на 17 підприємствах-боржниках.

Зокрема, на двох економічно активних підприємствах борг складає 5,2 мільйонів гривень; на 13 підприємствах-банкрутах – 4,6 мільйонів гривень; на двох економічно неактивних підприємствах – 602,3 тисяч гривень.

Збільшення заборгованості із заробітної плати відбулося у зв’язку із утворенням боргів, перед працівниками державних підприємств в сумі 5 мільйонів 186 тисяч гривень, зокрема:

– ДП «Нігинський кар’єр» (економічно активне, Кам’янець-Подільський район) борг станом на 01 лютого 2020 року складає 3843 тисяч гривень;

– ДП «Науково-технічний комплекс «Завод точної механіки» (економічно активне, м. Кам’янець-Подільський), яке підпорядковано державному концерну «Укроборонпром», станом на 01 лютого 2020 року борг виник в сумі 1343 тисяч гривень, а вже на 20 лютого заборгованість на підприємстві зменшилася до 698 тисяч гривень.

Залишається також заборгованість перед працівниками приватного акціонерного товариства «Кам’янець-Подільськавтоагрегат» (підприємство-банкрут, борг утворився у грудні 2019 року та станом на 1 лютого 2020 року складає 992 тисячі гривень).

Крім того, щомісяця продовжує зростати заборгованість із заробітної плати перед працівниками Агропромислового закритого акціонерного товариства «Вікторія» (підприємство-банкрут, Старокостянтинівський район). Борг виник у січні 2018 року в сумі 2,4 тисяч гривень і станом на 1 лютого 2020 року складає 63 тисячі гривень.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую