ye-logo.v1.2

Нові розцінки на газ у березні: скільки заплатимо

Економіка 7390
Березнева ціна газу знизилася на 68 копійок
Березнева ціна газу знизилася на 68 копійок. Фото: автора

В порівнянні з минулим місяцем, вартість блакитного палива знизилася.

НАК «Нафтогаз України» розрахувала нову ціну природного газу для потреб населення, що діятиме в березні. У повідомленні пресслужби відомства зазначається, що вартість блакитного палива для населення знижено на 14 відсотків.

«Відтак, жителі Хмельницької області (крім Шепетівки та Шепетівського району) платитимуть у березні 4,326 гривні за 1 кубометр газу. У порівнянні з попереднім місяцем, ціна газу зменшилася на 68 копійок. Ціна вказана з ПДВ, але без врахування тарифу на доставку природного газу», - повідомили у пресслужбі ТОВ «Хмельницькгаз збут».

Для шепетівчан та жителів Шепетівського району вартість газу становитиме у березні – 4,33 гривні за кубометр, що на 68 копійок менше за лютневу ціну.

При цьому, слід пам’ятати, що окрім вартості блакитного палива, нам потрібно платити ще за його доставку. Згідно з рішенням НКРЕКП з 1 січня 2020 року до 30 червня 2020 року включно для АТ «Хмельницькгаз» встановлено тариф в розмірі 1,044 гривні за 1 метр кубічний на місяць (з ПДВ). З 1 липня 2020 року – у розмірі 1,20 гривні за 1 метр кубічний на місяць (з ПДВ).

«При визначенні обсягу споживання за основу береться кількість спожитих кубометрів газу впродовж попереднього «газового року». Це проміжок часу з 1 жовтня 2018 року по 30 вересня 2019 року. Сума кубів газу, спожитого за рік, множиться на тариф на доставку. Результат ділиться на 12 рівних платежів, які сплачуються щомісячно впродовж року», - пояснюють у пресслужбі АТ «Хмельницькгаз».

Нагадаємо, наприкінці січня Кабмін прийняв постанову, що до 1 травня цього року вартість газу для населення буде «плаваючою». Вона буде прив’язана до цін на блакитне паливо на нідерландському газовому хабі «TTF».

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую