ye-logo.v1.2

Як змінились борги жителів Хмельниччини за комуналку в період карантину

Економіка 1347
Карантин не став причиною збільшення боргів за комуналку
Карантин не став причиною збільшення боргів за комуналку. Фото: ілюстративне unsplash.com

Карантин не посприяв накопиченню боргів за житлово-комунальні послуги.

У період карантину з'являлися побоювання щодо можливого збільшення боргів населення за житлово-комунальні послуги. Однак, за даними Головного управління статистики в Хмельницькій області, після запровадження карантинних обмежень жителі області не стали менше платити за комуналку. Навіть навпаки – платіжна дисципліна населення була на високому рівні, тож борги за житлово-комунальні послуги у цей період зменшилися.

Наприкінці лютого цього року заборгованість за житлово-комунальні послуги на Хмельниччині становила 1 мільярд 158 мільйонів гривень. На кінець першого місяця весни борги зменшилися до 1 мільярда 124 мільйонів гривень.

За даними обласної статистики, у березні 2020 року жителі області заплатили понад 480 мільйонів гривень комуналки, що складає 107,4% нарахованих за цей період сум. У квітні було сплачено 414,7 мільйонів гривень. Це більше 130% нарахованих за цей період сум, з урахуванням погашення боргів попередніх періодів.

На кінець квітня заборгованість населення Хмельниччини за житлово-комунальні послуги становила понад 1 мільярд 29 мільйонів гривень. Найбільше заборгували за постачання та розподіл природного газу – 488,5 мільйонів гривень, за теплопостачання та гарячу воду – 254,9 мільйонів гривень та за електроенергію – 119,3 мільйонів гривень. Однак така заборгованість не зросла за останній час, а формувалася роками.

Нагадаємо,за гарячу воду хмельничани платитимуть по-новому і за іншим тарифом.

Читайте також: Заборгованість зарплати на Хмельниччині перевищила 10 мільйонів гривень.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую