ye-logo.v1.2
1 Листопада, 2020

На Хмельниччині 22 мільйонери задекларували свої доходи

Економіка 7506
У зв\'язку з карантином строки подання декларацій були продовжені до першого липня цього року
У зв'язку з карантином строки подання декларацій були продовжені до першого липня цього року. Фото: ілюстративне з day.kyiv.ua

Загальна сума їх статків сягнула 73 мільйони гривень.

Триває період декларування доходів за 2019 рік. Жителі Хмельниччини подають декларації та сплачують податки. У результаті стало відомо, скільки мільйонерів проживає на території Хмельницької області.

«З початку року у ході кампанії декларування доходів та майнового стану 5,6 тисячі жителів Хмельниччини прозвітували про отримані статки. Загальна сума отриманих у 2019 році доходів склала майже 600 мільйонів гривень», - повідомив сайту «Є» завідувач сектору комунікації ГУ ДПС у Хмельницькій області Віктор Чиж.

Додає, що доходи понад один мільйон гривень задекларували 22 жителі області, які прозвітували про загальну суму статків у розмірі 73 мільйони гривень.

«Джерелом отриманих доходів стала спадщина та дарування майна, здача в оренду нерухомості та інвестиційний прибуток», - зазначає Віктор Чиж.

До речі, у зв'язку з карантинними обмеженнями строки подання декларацій були продовжені до першого липня цього року. Через те, кількість міліонерів на Хмельниччині може збільшитися.

Читайте також: Заборгованість зарплати на Хмельниччині перевищила 10 мільйонів гривень

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую