ye-logo.v1.2

Бізнес області кличуть презентувати місцеву продукцію в Білорусі

Економіка 744
Хмельницька область продовжує налагоджувати бізнесові стосунки з сусідніми країнами
Хмельницька область продовжує налагоджувати бізнесові стосунки з сусідніми країнами. Фото: ілюстративне novandis.es

Товаровиробників запрошують до участі в білорусько-українському форумі.

Хмельницька область продовжує налагоджувати бізнесові стосунки з сусідніми з Україною країнами. Про це повідомив голова Хмельницької обласної державної адміністрації Дмитро Габінет під час брифінгу. Мова йде про Польщу та Білорусь.

«Щодо Білорусі, то в жовтні ми плануємо підписання угоди про співпрацю з Могильовською областю. Також, якщо на той момент дозволять епідеміологічні умови, в рамках білорусько-українського форуму, який відбуватиметься в Гродно, ми хочемо представити бізнес Хмельниччини. Тож маємо прохання до наших товаровиробників звертатися до Департаменту економічного розвитку, курортів та туризму в контексті участі у цьому форумі. Він передбачатиме і виставки, і презентації нашого бізнесу, що, в результаті, пропонує можливості для просування продукції, яка виробляється на Хмельниччині, на білоруському ринку», - каже Дмитро Габінет.

Нагадаємо, у торговельних мережах області будуть маркувати товари, які створені на Хмельниччині, наліпкою «Купуй Хмельницьке». Також розробляють онлайн-платформу для торгівлі місцевими товарами.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую