ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

На Хмельниччині впродовж року спостерігається падіння промислового виробництва

Економіка 1401
Впродовж січня-жовтня цього року загалом промислове виробництво на Хмельниччині впало на 3,4 відсотка
Впродовж січня-жовтня цього року загалом промислове виробництво на Хмельниччині впало на 3,4 відсотка. Фото: ілюстративне pixabay.com

Втім, у деяких галузях зафіксовано зростання.

У Головному управлінні статистики у Хмельницькій області повідомили, що на території краю за підсумками січня-жовтня цього року індекс промислової продукції становитись 96,6 відсотка. Тобто у порівнянні з аналогічним періодом 2019-го промислове виробництво на Хмельниччині загалом впало на 3,4 відсотка. Втім, у деяких галузях виробництво навпаки зросло.

Найперше зменшення обсягів виробництва продукції торкнулося переробної промисловості. У порівнянні з січнем-жовтнем минулого 2019-го, цьогоріч показник у цій сфері промисловості знизився на 12,1 відсотка. Найбільше падіння спостерігається у виробництві хімічних речовин і хімічної продукції — 27,6 відсотка.

Щодо інших галузей переробної промисловості, то також спостерігається падіння виробництва харчових продуктів, напоїв і тютюнових виробів (на 19,4 відсотка), текстилю, одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів (на 13,4 відсотка), машинобудування (на 19,2 відсотка), металургії (на 11,7 відсотка), а також виробництва гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції (на 4,3 відсотка).

Натомість у добувній промисловості та розробленні кар’єрів випуск продукції проти січня-жовтня 2019 року збільшився у 1,5 раза. Також збільшився випуск продукції у виготовленні виробів з деревини, виробництві паперу та поліграфічній діяльності на 32,5 відсотка.

«У постачанні електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря індекс виробництва продукції у порівнянні з січнем-жовтнем 2019 року цьогоріч становить 116,4 відсотка», — зазначили у пресслужбі Головного управління статистики у Хмельницькій області.

Читайте також: Завершився підготовчий етап добудови енергоблоків Хмельницької АЕС

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую