ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Мінус тисяча жителів області: населення Хмельниччини продовжує зменшуватися

Економіка 1838
Офіційна статистика
Офіційна статистика. Фото: ілюстративне з архіву

Офіційна статистика про демографічну ситуацію області.

Станом на перше березня цього року чисельність наявного населення в області становила 1 мільйон 241 тисяча 649 осіб. За інформацією пресслужби обласного управління статистики, внаслідок демографічних процесів протягом двох місяців цього року чисельність наявного населення скоротилась на 2 138 осіб. Зокрема за останній місяць жителів області поменшало на 992 особи.

«Основним фактором зменшення чисельності населення було його природне скорочення – 2221 особа, водночас зафіксовано міграційний приріст населення – 83 особи», - йдеться у повідомленні.

З початку року на Хмельниччині народилося 1407 немовлят, зареєстровано 3 628 померлих». Серед причин смерті населення області перше місце посідали хвороби системи кровообігу (61,1%), друге – новоутворення (9,7%), третє – зовнішні причини смерті (3,8%).

Читайте також: Як оплачуються «кількаметрові» списки ліків і що треба знати пацієнтам протипухлинного центру і не тільки

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую