ye-logo.v1.2

У Хмельницькому прокуратура оскаржує підвищення ціни газу, закупленого місцевим університетом

Економіка 1036
«Різниця у переплаті за отриманий газ лише за три місяці перевищує пів мільйона гривень», — прокуратура
«Різниця у переплаті за отриманий газ лише за три місяці перевищує пів мільйона гривень», — прокуратура. Фото: ілюстративне з архіву редакції

За словами представників прокуратури, вартість блакитного палива була збільшена на 77 відсотків.

Співробітники окружної прокуратури виявили, що ціна природного газу, який придбав Хмельницький національний університет, була неправомірно збільшена. Відповідно правоохоронці подали позов до суду. Про це повідомили у пресслужбі Хмельницької обласної прокуратури.

За її інформацією, наприкінці минулого року Хмельницький національний університет провів відкритті торги для закупівлі блакитного палива. Переможцем тендеру обрали постачальника, який тоді запропонував найбільш вигідну вартість газу. Таким чином сторони уклали договір на майже 2 мільйони 200 тисяч гривень.

Однак пізніше навчальний заклад і переможець тендеру уклали додаткові угоди. Внаслідок цього впродовж січня-лютого вартість газу була збільшена на 77 відсотків.

«Різниця у переплаті коштів за отримані послуги з постачання газу тільки за три місяці перевищує пів мільйона гривень», — зазначив керівник окружної прокуратури міста Хмельницького Іван Комар.

Тому правомірність таких дій вирішили оскаржити співробітники окружної прокуратури. Вони спрямували позов щодо визнання недійсними додаткових угод до договору про закупівлю газу Хмельницьким національним університетом. Наразі цей позов перебуває на розгляді Господарського суду Хмельницької області.

Читайте також: Ціна на газ з 1 травня: які річні тарифи для мешканців Хмельниччини пропонують

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую