ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Компанія Герег може приватизувати державний хлібокомбінат у Дунаївцях

Економіка 3420
Представники ТОВ «Епіцентр К» за приватизацію дунаєвецького хлібокомбінату запропонували понад 227 мільйонів гривень
Представники ТОВ «Епіцентр К» за приватизацію дунаєвецького хлібокомбінату запропонували понад 227 мільйонів гривень. Фото: Фонду державного майна України

Товариство з обмеженою відповідальністю «Епіцентр К» стало єдиним учасником аукціону.

Сьогодні, 7 травня, пройшов онлайн аукціон з приватизації державного підприємства «Дунаєвецький комбінат хлібопродуктів». Попередньо його переможцем стало ТОВ «Епіцентр К», яке належить нардепу Олександру Герезі та його дружині. Про це свідчить інформація, опублікована на порталі «Прозорро.Продажі».

Згідно з нею, «Дунаєвецький комбінат хлібопродуктів» розташований у Дунаївцях на вулиці Лермонтова, 1. На продаж було виставлено його будівлі: адміністративний будинок з їдальнею, пекарні, елеватори, млинзавод, лабораторія, склади, цехи, гаражі та інші господарські споруди. А також — сім земельних ділянок загальною площею 36,8 гектара.

Початкова ціна продажу хлібокомбінату була визначена на рівні понад 187 мільйонів 637 тисяч 810 гривень.

Участь в аукціоні взяв лише один учасник — ТОВ «Епіцентр К». Представники цього товариства вирішили придбати хлібокомбінат за 227 мільйонів 90 тисяч гривень. Тобто їх пропозиція є вищою за стартову ціну на понад 39 мільйонів гривень. Таким чином попередньо ТОВ «Епіцентр К» стало переможцем онлайн аукціону.

Наразі очікується остаточне рішення про викуп ДП «Дунаєвецький комбінат хлібопродуктів». Приватизація хлібокомбінату завершиться лише після владнання справ з документами та сплати коштів переможцем аукціону.

Загальна площа будівель «Дунаєвецького комбінату хлібопродуктів» становить понад 79 тисяч 804 метрів квадратних. Фото: Фонду державного майна України

Станом на січень цього року в «Дунаєвецькому комбінаті хлібопродуктів» працювало 128 людей. Фото: Фонду державного майна України

Крім того, перед новим власником хлібокомбінату буде поставлено низку вимог. Насамперед впродовж трьох років він повинен зберегти основні види діяльності підприємства. А впродовж шести місяців він не може з власної ініціативи звільняти працівників хлібокомбінату.

За інформацією ресурсу «YouControl», ТОВ «Епіцентр К» зареєстроване у Києві. Його кінцевими бенефіціарними власниками є Олександр і Галина Гереги, а генеральним директором — Петро Михайлишин.

Згідно з останньою електронною декларацією Олександра Гереги, оскільки він є народним депутатом свою частку ТОВ «Епіцентр К» він передав в управління. За 2020 рік він задекларував 25 мільйонів 238 тисяч 503 гривні дивідендів, нарахованих йому у цьому товаристві.

Нагадаємо, станом на січень цього року на ДП «Дунаєвецький комбінат хлібопродуктів» працювало 128 людей. Впродовж 2018-2020 років підприємство реалізувало готову продукцію на загальну суму 192 мільйонів 670 тисяч гривень. До того ж воно стало першим в Україні об’єктом, виставленим на онлайн аукціон в рамках приватизації державних хлібокомбінатів.

«З переходом до вільного ринку хлібокомбінати для держави стали непрофільним активом. Значну частину цих підприємств важко назвати успішними, але їх приватизація може докорінно змінити ситуацію, адже вони мають чудовий інвестиційний потенціал», — пояснили у пресслужбі регіонального відділення Фонду державного майна України.

Також нагадаємо, що у листопаді 2019 року Кабмін затвердив перелік з 76 державних підприємств, які підлягають приватизації. Частина з них розташовані на території Хмельницької області. Зокрема, у цей перелік потрапило ДП «Дунаєвецький комбінат хлібопродуктів».

Читайте також: Чому подорожчала соняшникова олія?

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую