ye-logo.v1.2

Вивезення сміття для хмельничан подорожчає з наступного тижня

Економіка 5512
Нові тарифи на вивезення сміття набудуть чинності 19 червня
Нові тарифи на вивезення сміття набудуть чинності 19 червня. Фото: ілюстративне з архіву редакції

Тарифи для населення в середньому зростуть на вісім гривень.

Цього місяця хмельничанам доведеться платити за вивезення сміття за новими тарифами. Для побутових споживачів комунального підприємства «Спецкомунтранс» вони в середньому зростуть на вісім гривень. Залежно від місця проживання одній людині на місяць потрібно буде платити від понад 23 гривень до понад 32 гривень. Нова вартість вивезення сміття діятиме з 19 червня.

Отож, для жителів багатоквартирних будинків нові тарифи на сміття будуть такими:

  • для споживачів послуг за індивідуальними договорами у будинках з діючим сміттєпроводом і споживачів, які самостійно утримують контейнери та контейнерні майданчики — 23 гривні 74 копійки на одну людину за місяць (минулий тариф — 16 гривень 51 копійку);
  • для споживачів послуг у будинках з діючим сміттєпроводом і споживачів, які самостійно утримують контейнери та контейнерні майданчики, крім споживачів послуг за індивідуальними договорами — 24 гривні 48 копійок на одну людину за місяць (минулий тариф — 16 гривень 51 копійку);
  • споживачів послуг за індивідуальними договорами, які користуються контейнерами на контейнерних майданчиках у місцях загального користування — 28 гривень 28 копійок на одну людину за місяць (минулий тариф — 20 гривень 14 копійок);
  • для споживачів послуг, які користуються контейнерами на контейнерних майданчиках у місцях загального користування, крім споживачів послуг за індивідуальними договорами — 29 гривень 16 копійок на одну людину за місяць (минулий тариф — 20 гривень 14 копійок).

Крім того, споживачам послуг за індивідуальними договорами у багатоквартирних будинках окремо нараховуватимуть абонплату за обслуговування. Вона становитиме 4 гривні 16 копійок на місяць. На відміну від самого тарифу, абонплату нараховуватимуть загалом на квартиру, а не на кожного її жителя.

Як пояснив сайту «Є» директор КП «Спецкомунтранс» Олександр Зімін, ця абонплата не є новою. Раніше вона входила у тариф. Однак чинне законодавство вимагає нараховувати її окремо.

А для жителів будинків приватного сектору з присадибною ділянкою нова вартість вивезення сміття буде такою:

  • для споживачів послуг, які самостійно утримують контейнери та контейнерні майданчики — 27 гривень 27 копійок на одну людину за місяць (минулий тариф — 18 гривень 29 копійок);
  • для споживачів послуг, які користуються контейнерами на контейнерних майданчиках у місцях загального користування — 32 гривні 61 копійку на одну людину за місяць (минулий тариф — 22 гривні 43 копійки).

Нагадаємо, нові тарифи на сміття для клієнтів «Спецкомунтрансу» виконавчий комітет Хмельницької міської ради затвердив 27 травня. Було передбачено, що вони набудуть чинності через 15 днів після публікації відповідного рішення. Як наслідок, нова вартість на вивезення побутових відходів для населення запрацює з 19 червня.

Також нагадаємо, що тоді ж виконком підвищив ціни на проїзд у громадському транспорті. Таким чином з 1 червня поїздка у хмельницькому тролейбусі коштує шість гривень. Втім, для власника електронного квитка ціна дещо менша — п’ять гривень. А у маршрутках і великогабаритних автобусах ціна проїзду зросла до восьми гривень.

Читайте також: Хмельницький візьме кредит на добудову школи: коли її планують відкрити

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую