ye-logo.v1.2

Столична компанія зароблятиме у Хмельницькому на гральних автоматах

Економіка 3101
Наразі ТОВ «Фьорст Він» отримало ліцензію на встановлення у хмельницькому готелі 85 гральних автоматів
Наразі ТОВ «Фьорст Він» отримало ліцензію на встановлення у хмельницькому готелі 85 гральних автоматів. Фото: ілюстративне pixabay.com

Кияни планують встановити їх в одному з готелів міста.

Нещодавно комісія з регулювання азартних ігор та лотерей (КРАІЛ) видала ліцензії на встановлення гральних автоматів у Хмельницькому. Їх надали товариству з обмеженою відповідальністю «Фьорст Він», яке зареєстроване у Києві.

Згідно з рішенням комісії, ТОВ «Фьорст Він» дозволили займатися гральним бізнесом на третьому поверсі готелю «Либідь Плаза», що на вулиці Кам’янецькій, 19/1-А. Це товариство працюватиме під брендом азартних ігор «FIRST» (на закладі мають розмістити вивіску з відповідним написом — авт.).

Далі представники КРАІЛ видали «Фьорст Він» кілька ліцензій на встановлення гральних автоматів у цьому готелі. Спершу рішенням від 5 липня на 25 автоматів, а далі — 6 липня на 58 автоматів і 14 липня на два автомати. Таким чином столичне товариство наразі має право розмістити у «Либідь Плазі» загалом 85 гральних автоматів.

Поки що у відкритому доступі відсутня інформація, коли саме «Фьорст Він» планує відкрити у місцевому готелі залу гральних автоматів.

Що відомо про ТОВ «Фьорст Він»

Рішення КРАІЛ вказують на те, що «Фьорст Він» також отримало ліцензії на розміщення гральних автоматів у Білій Церкві та Петропавлівській Борщагівці Київської області, Кривому Розі й Кам’янському Дніпропетровської області.

За інформацією ресурсу «YouControl», ТОВ «Фьорст Він» зареєстроване у грудні минулого року в Києві на вулиці Діловій. Розмір його статутного капіталу становить 30 мільйонів гривень, а основним видом діяльності вказано «організування азартних ігор».

Генеральним директором цього товариства є Сеген Олександр Петрович, а засновниками — два акціонерні товариства: «Закритий недиверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд «Успішний» і «Закритий недиверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд «Юа Девелопмент». Обидва теж зареєстровані у столиці.

Якщо ж говорити про його засновників, то найбільший пакет цінних паперів (30 відсотків) інвестиційного фонду «Успішний» належить столичному ТОВ «Бені Дорм». Його засновником вказаний Бєлік Сергій Анатолійович. А найбільшим пакетом акцій (понад 35 відсотків) «Юа Девелопмент» володіє Юшков Артем Володимирович. Ці люди також пов’язані з іншими компаніями, які отримали ліцензії на зайняття гральним бізнесом у різних містах України.

В інтерв’ю для видання «НВ» Артем Юшков, підтвердив про намір відкрити у Хмельницькому гральний заклад. Крім того, він займатиметься бізнесом азартних ігор у Львові, Одесі, Харкові, Житомирі, Чернівцях, Білій Церкві…

За його словами, у гральних закладах розмістять автомати «Novomatic», «IGT», «Bally» американського та європейського виробництва. Їх використовують, наприклад, у казино Лас-Вегаса, Монако та Макао.

Нагадаємо, 17 червня КРАІЛ видало хмельницькому приватному підприємству «Плаза-К» дозвіл на створення у «Либідь Плазі» залу гральних автоматів і букмекерського пункту. У відповідному рішенні вказано, що готель відповідає вимогам для проведення у ньому азартних ігор. Зокрема, йдеться про 150 номерів у ньому, підтверджену категорію «чотири зірки» та достатню площу на третьому поверсі (понад 1 тисячу 271 квадратний метр) для відкриття грального закладу.

До речі, представники «Либідь Плази» хотіли отримати «п’ять зірок». Однак комісія із встановлення категорій готелям вирішила, що його умови не відповідають такому статусу. Тому «Либідь Плазі» надали категорію «чотиризіркового» готелю, чого виявилося достатньо для створення там грального закладу.

Читайте також: Хмельницька облрада розпродає майно психіатричної лікарні та закладів оздоровлення

Коментарі:

Віталій Українець 17.07.2021 20:06

Хмельницький чекає нову хвилю злочинів .Програвся швидко повертайся!

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую