ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Хмельницька облрада розпродає майно психіатричної лікарні та закладів оздоровлення

Економіка 6919
Заплановано приватизувати вісім майнових комплексів
Заплановано приватизувати вісім майнових комплексів. Фото: ілюстративне з архіву редакції

Більшість будівель роками не використовували за їх цільовим призначенням.

Нещодавно Хмельницька обласна рада оголосила приватизацію восьми майнових комплексів різних комунальних підприємств. Частину з них ліквідували кілька років тому. Що ж і за скільки заплановано продати, з’ясували кореспонденти сайту «Є».

Аукціони з приватизації комунального майна проходитимуть на платформі «Прозоро.Продажі». Усі заплановані на 3 серпня. Наприклад, розпродаватимуть будівлі психіатричної лікарні №2, кістковотуберкульозного санаторію, Вовковецького будинку-інтернату, Соколівської школи-інтернату… За інформацією ресурсу «YouControl», ці заклади були ліквідовані кілька років тому.

Крім того, на приватизацію винесено дві бази відпочинку «Перлина Поділля» та «Збруч». Обидві розташовані у селі Гусятин колишнього Чемеровецького району. Прикметно, що їх майно продавали ще у 2013 році за 947 тисяч гривень. Однак працівники прокуратури через суд домоглися повернути їх у комунальну власність.

За інформацією Офісу генерального прокурора, правоохоронці виявили змову між місцевими посадовцями й представниками покупця — одного з товариств з обмеженою відповідальністю. Реальна вартість баз відпочинку пі час їх продажу була занижена на 6,8 мільйона гривень. Таким чином у 2014 році Господарський суд Хмельницької області визнав укладені договори недійсними та повернув «Перлину Поділля» та «Збруч» у комунальну власність Хмельницької облради.

Майно психіатричної лікарні (Шепетівський район)

Заплановано продати будівлі ліквідованої Хмельницької обласної психіатричної лікарні №2. Вони розташовані на вулиці Шкільній, 24 та 10А, що у селі Городище Шепетівського району. Діяльність цього медзакладу було припинено у квітні 2019 року. Тому його майно наразі перебуває на балансі Хмельницького обласного закладу з надання психіатричної допомоги.

Лікувальний корпус А ліквідованої психіатричної лікарні №2. Фото: з презентації на порталі «Прозоро.Продажі»

Лікувальний корпус А ліквідованої психіатричної лікарні №2. Фото: з презентації на порталі «Прозоро.Продажі»

Загальна площа будівель становить понад 1 тисячу 391 квадратний метр. Серед них: чотири лікувальні комплекси, адміністративна будівля та харчоблок. Також продають продуктовий склад з овочесховищем (понад 120 «квадратів»), гаражні бокси (298 «квадратів») і трансформаторну підстанцію. Усі приміщення перебувають у задовільному стані — у них проведено поточні ремонти. Вони обладнані водопроводом, пожежною сигналізацією та мають котельню.

Початкова ціна їх продажу становить 3 мільйони 783 тисячі 640 гривень. Аукціон запланований на 3 серпня.

До речі, торік майно колишньої психлікарні №2 виносили на продаж тричі: 11 серпня, 9 вересня та 10 жовтня. Однак тоді торги не відбулися.

Будинок-інтернат (Шепетівський район)

Заплановано продати приміщення ліквідованого Вовковецького будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів. Воно розташоване на вулиці Гвардійській, 1А, що у селі Вовківці Шепетівського району. Діяльність цього закладу було припинено у травні 2019 року. Тому його майно наразі перебуває на балансі Ліщанського будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів.

Приміщення ліквідованого Вовковецького будинку-інтернату. Фото: з презентації на порталі «Прозоро.Продажі»

Приміщення ліквідованого Вовковецького будинку-інтернату. Фото: з презентації на порталі «Прозоро.Продажі»

Загальна площа будівель, споруджених у 1993 році, становить понад 324 квадрати метрів. Їх невіддільними частинами є артезіанська свердловина, погріб, вбиральня та котельня.

Початкова ціна їх продажу становить 308 тисяч 441 гривню. Аукціон запланований на 3 серпня.

До речі, торік майно колишнього Вовковецького будинку-інтернату виносили на продаж тричі: 10 серпня, 8 вересня та 8 жовтня. Однак тоді торги не відбулися.

Склад Шепетівського медичного училища

Заплановано продати склад Шепетівського медичного училища (нині Шепетівський фаховий медичний коледж). Ця будівля розташована у Шепетівці на проспекті Миру, 34-б.

Площа складу становить 61,6 квадратних метрів. Будівля розділена на дві частини: перша використовується як гараж, у якому є оглядова яма, а інша — як склад обладнання та меблів. Приміщення має асфальтований під’їзд з центральної дороги.

Початкова ціна його продажу становить 54 тисячі 575 гривень. Аукціон запланований на 3 серпня.

Складські приміщення бази медичного постачання (Шепетівський район)

Заплановано продати склад №1161 Хмельницької обласної бази спеціального медичного постачання. Він розташований на вулиці Ломоносова, 2, що у Грицеві Шепетівського району.

Загальна площа складського комплексу становить 2 тисячі 22 квадратні метри. Крім кількох складів, до майна належать прохідна, підвал, пожежний резервуар, зовнішня каналізація, огорожа й теплотраса.

Початкова ціна їх продажу становить понад 2 мільйони 978 тисяч 54 гривень. Аукціон запланований на 3 серпня.

Майно кістковотуберкульозного санаторію (Хмельницький район)

Заплановано продати лікувальний комплекс ліквідованого Хмельницького обласного кістковотуберкульозного санаторію. Вони розташовані на Миру, 42, що у селі Левківка Хмельницького району (територія колишнього Старокостянтинівського району). Діяльність цього закладу було припинено у грудні 2012 року. Тому його майно наразі перебуває на балансі Хмельницького обласного протитуберкульозного диспансеру.

Лікувальний корпус ліквідованого кістковотуберкульозного санаторію. Фото: з презентації на порталі «Прозоро.Продажі»

Лікувальний корпус ліквідованого кістковотуберкульозного санаторію. Фото: з презентації на порталі «Прозоро.Продажі»

Загальна площа будівель становить понад 3 тисячі 487 квадратних метрів. Серед них: адміністративний і лікувальний корпус, морг, чотири прибудови, овочесховище, господарський і продуктовий склади, погріб, два гаражі, блокова котельня, кормокухня, свинарник і столярка.

Початкова ціна їх продажу становить 1 мільйон 387 тисяч 55 гривень. Аукціон запланований на 3 серпня.

До речі, торік майно колишнього санаторію виносили на продаж тричі: 11 серпня, 9 вересня та 9 жовтня. Однак тоді торги не відбулися.

Майно Соколівської школи-інтернату (Хмельницький район)

Заплановано продати будівлі ліквідованої Соколівської спеціальної загальносвітної школи-інтернату. Вони розташовані на вулиці Набережній, 16, що у селі Соколівка Хмельницького району (територія колишнього Ярмолинецького району). Цей спеціалізований навчальний заклад ліквідували у березні 2020 року. Наразі його майно перебуває на балансі Солобковецького навчально-реабілітаційного центру.

Навчальний корпус ліквідованої Соколівської спеціальної загальносвітної школи-інтернату. Фото: з презентації на порталі «Прозоро.Продажі»

Навчальний корпус ліквідованої Соколівської спеціальної загальносвітної школи-інтернату. Фото: з презентації на порталі «Прозоро.Продажі»

Загальна площа споруд становить понад 3 тисячі 457 квадратних метрів. Серед них: навчальний комплекс, два спальні комплекси, їдальня, лазня, стайня, майстерня, склад, гараж... До невіддільних частин майна також належать водонапірна вежа Рожнова 1976 року, огорожа, помпа з електродвигуном і багаторічні насадження.

Початкова ціна їх продажу становить понад 4 мільйони 647 тисяч 147 гривень. Аукціон запланований на 3 серпня.

База відпочинку-профілакторію «Перлина Поділля» (Кам’янець-Подільський район)

Заплановано продати комплекс будівель бази відпочинку-профілакторію «Перлина Поділля». Він розташований на вулиці Надзбручанській, 1, що у селі Гусятин Кам’янець-Подільського району (територія колишнього Чемеровецького району). Нині перебуває на балансі Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії.

Клуб бази відпочинку-профілакторію «Перлина Поділля». Фото: з презентації на порталі «Прозоро.Продажі»

Клуб бази відпочинку-профілакторію «Перлина Поділля». Фото: з презентації на порталі «Прозоро.Продажі»

Загальна площа будівель становить 832,8 квадратних метрів. Серед них: клуб, гараж для човнів, вагончики, літній будинок, їдальня, сторожка-гараж, дворовий туалет… До невіддільних частин майна також належать мережа зовнішнього освітлення, артезіанська свердловина, колодязь, огорожа. Ці приміщення розташовані у лісовій зоні з видом на річку Збруч (Боднарівське водосховище).

Початкова ціна їх продажу становить 3 мільйони 804 тисячі 800 гривень. Аукціон запланований на 3 серпня.

Табір праці та відпочинку «Збруч» (Кам’янець-Подільський район)

Заплановано продати комплекс будівель табору праці та відпочинку «Збруч». Він розташований на вулиці Надзбручанській, 3, що у селі Гусятин Кам’янець-Подільського району. Нині перебуває на балансі Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії.

Один з літніх будинків табору праці та відпочинку «Збруч». Фото: з презентації на порталі «Прозоро.Продажі»

Один з літніх будинків табору праці та відпочинку «Збруч». Фото: з презентації на порталі «Прозоро.Продажі»

Загальна площа будівель 832,9 квадратних метрів. Серед них: спальний корпус, кілька літніх будинків, гараж, котельня-склад… До невіддільних частин майна також належать мережа трансформаторна підстанція, лінія електропередач, газопровід. Ці приміщення розташовані у лісовій зоні з видом на річку Збруч (Боднарівське водосховище).

Початкова ціна їх продажу становить 3 мільйони 898 тисяч 598 гривень. Аукціон запланований на 3 серпня.

Нагадаємо, частину з цих об’єктів депутати Хмельницької обласної ради погодили винести на приватизацію у червні минулого року. Тоді начальник управління з питань спільної власності територіальних громад облради Едуард Монастирський пояснив, що ці будівлі роками не використовували за цільовим призначенням.

«Це майно належало комунальним закладам, які у минулому були ліквідовані. Щоб будівлі не руйнувалися, було прийнято рішення про їх майбутню приватизацію», — пояснив Едуард Монастирський.

До теми: Продаж історичної пам’ятки: як у Деражні приватизовують особняк початку минулого століття

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую