ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Тариф на електроенергію з 1 серпня: скільки доведеться платити

Економіка 3855
Нагадаємо, тариф на електроенергію востаннє змінювали з 1 січня, встановивши його на рівні 1,68 гривні за кВт/год
Нагадаємо, тариф на електроенергію востаннє змінювали з 1 січня, встановивши його на рівні 1,68 гривні за кВт/год. Фото: ілюстративне pixabay.com

Наразі споживачі сплачують 1,68 гривні за кВт/год. Такий тариф діє з 1 січня 2021 року.

Тариф на електроенергію на рівні 1,68 гривні за кВт/год, за яким наразі платить населення, діятиме ще місяць. Таке рішення прийняли урядовці сьогодні, 28 липня, на засіданні Кабінету Міністрів, вкотре від термінувавши зміну тарифів на електроенергію. 

«Ціни на електроенергію для населення з 1 серпня залишаються без жодних змін, - зазначив під час засідання уряду прем’єр-міністр Денис Шмигаль. – Це 1 гривня 68 копійок за кіловат електроенергії».

У пояснювальній записці до проєкту постанови йдеться, що підвищення цін на електроенергію пропонують відкласти з огляду на необхідність продовження захисту побутових споживачів від різкого підвищення цін на електроенергію. Саме тому Кабінет Міністрів України має намір зберегти фіксовану ціну електроенергії для населення розміром 1,68 гривні за кВт/год іще на місяць - до 1 вересня 2021 року.

Разом з тим, як заявив президент України Володимир Зеленський під час Всеукраїнського форуму «Україна 30», питання тарифів на електроенергію для населення має розглянути Рада з питань національної безпеки та оборони. Про це зазначає «Дзеркало тижня». За словами глави держави, для деяких категорій ціни мають бути нижчими за 1,68 гривень за кВт/год.

Нагадаємо, раніше міністр енергетики Герман Галущенко анонсував зміни цін на електроенергію для населення, яких очікували ще з 1 серпня. Але тоді Міністерство енергетики відтермінувало зміну тарифів на електроенергію до 1 серпня. Обговорювалися різні варіанти. Зокрема, обговорювався і проєкт, який передбачає розподіл споживачів на 4 категорії: тих, хто споживає до 100 кВт/год, далі – від 100 кВт/год до 300 кВт/год, потім – від 300 кВт/год до 500 кВт/год, а також тих, хто споживає понад 500 кВт/год. Залежно від обсягів споживання зростатиме й тариф до приблизно 3,5 гривні за кВт/год.

Нагадаємо, тариф на електроенергію змінили з 1 січня, встановивши його на рівні 1,68 гривні за кВт/год. Тоді уряд скасував пільгову ціну на електроенергію для населення - 90 копійок за перші спожиті 100 кВт/год., і встановив єдину фіксовану ціну на електричну енергію для побутових споживачів.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую