ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У хмельницькому аеропорті відремонтують пункт керування польотами малої авіації

Економіка 3801
Поточний ремонт пункту керування польотами ймовірно проводитиме хмельницьке товариство «РБК «Поділля»
Поточний ремонт пункту керування польотами ймовірно проводитиме хмельницьке товариство «РБК «Поділля». Фото: ілюстративне з архіву редакції

Поточний ремонт цього приміщення коштуватиме 344 тисячі гривень.

До кінця цього року заплановано оновити приміщення пункту керування польотами малої авіації на території комунального підприємства «Аеропорт Хмельницький». Попередньо за його поточний ремонт відповідатиме місцеве товариство з обмеженою відповідальністю «РБК «Поділля». Саме ця компанія перемогла здобула перемогу на відповідному тендері, проведеному 30 вересня на порталі публічних закупівель «Прозоро».

Згідно з опублікованою інформацією, поточний ремонт пункту польотів майбутній підрядник має провести попередньо до кінця грудня цього року. Всередині його приміщення необхідно оновити облицювання стін, замінити підлогу та сантехніку, встановити електричний котел, радіатори, світильники, прокласти трубопроводи й кабелі. Серед зовнішніх робіт передбачені улаштування цементної стяжки, фарбування фасаду й огорож.

Очікувану вартість запланованих робіт оцінили у понад 344 тисяч 917 гривень. Втім, ймовірно заплановані роботи коштуватимуть дещо менше.

За право відремонтувати пункт керування польотами змагалися дві хмельницькі компанії: товариство з обмеженою відповідальністю «РБК «Поділля» та приватне підприємство «Сантехмонтаж-Еліт». Перемогу здобув перший учасник. Представники «РБК «Поділля». Його представники за свої послуги запропонували 344 тисячі 629 гривень 91 копійку. Тобто на 225 гривень менше, ніж єдиний конкурент.

Наразі керівництво КП «Аеропорт Хмельницький» ще не уклали договір з «РБК «Поділля», але повідомили про такий намір.

Що відомо про ТОВ «РБК «Поділля»

За інформацією ресурсу «YouControl», це товариство зареєстроване у Хмельницькому на Старокостянтинівському шосе. Його основним видом діяльності є «будівництво житлових і нежитлових будівель», а статутний капітал складає сто тисяч гривень. Керівником і власником ТОВ «РБК «Поділля» вказаний Нікіфоров Юрій Степанович.

Цьогоріч ТОВ «РБК «Поділля» вигравало кілька тендерів, пов’язаних з ремонтом у різних навчальних закладів. Останній з них — Хмельницький національний університет. Переважно вартість таких робіт не перевищували кількох десятків тисяч гривень. Крім того, це товариство відповідає за капітальний ремонт частини приміщення на Проспекті миру, 61, Хмельницького міського центру первинної медико-санітарної допомоги №2. Вартість робіт становить 439 тисяч 588 гривень. А торік ТОВ «РБК «Поділля» перемогло на тендері, який стосується завершення влаштуванням зовнішніх мереж, спорудження футбольного й тренажерного майданчиків водноспортивної станції на вулиці Нижній Береговій, 2/1. Вартість робіт склала понад 5 мільйонів 400 тисяч гривень.

Нагадаємо, КП «Аеропорт Хмельницький» відновило роботу малої авіації ще торік. У березні 2020 року воно ліцензувало відповідний злітно-посадковий майданчик. Нині ж представники комунального підприємства працюють над питанням відновлення вантажних перевезень авіатранспортом. Наприклад, за 1 мільйон 191 тисячу гривень придбало рентгенотелевізійний інтроскоп. Це обладнання необхідне для виявлення у багажу пасажирів і великогабаритному вантажі зброї, вибухівки, наркотиків та інших заборонених предметів.

Також у липні цього року КП «Аеропорт Хмельницький» провело тендер для проведення поточного ремонту штучної злітно-посадкової смуги зі заливкою швів. Підрядником визначили київське ТОВ «Уніпром», яке запропонувало за свої послуги 1 мільйон 98 тисяч 960 гривень. А інша столична компанія, ТОВ «Аеро ДС», за 340 тисяч 300 гривень має дослідити, чи злітно-посадкова смуга придатна для приземлення пасажирських літаків.

Читайте також: Хмельницька обласна дитяча поліклініка переїхала в нове приміщення (ФОТО)

Коментарі:

Віталій Українець 02.10.2021 10:34

Місту потрібна середньомагистральна авіація!

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую