ye-logo.v1.2

У хмельницькому аеропорті відремонтують злітно-посадкову смугу

Економіка 5262
Фактично ремонт злітно-посадкової смуги необхідний для відновлення вантажних перевезень
Фактично ремонт злітно-посадкової смуги необхідний для відновлення вантажних перевезень. Фото: ілюстративне з архіву редакції

Її поточний ремонт коштуватиме понад мільйон гривень.

Вчора, 19 липня, комунальне підприємство «Аеропорт Хмельницький» провело тендер, присвячений поточному ремонту злітно-посадкової смуги місцевого летовища. Власне це має стати одним з кроків до відновлення вантажних авіаперевезень. Попередньо за ремонт відповідатиме київське товариство з обмеженою відповідальністю «Уніпром», яке за свої послуги запросило понад мільйон гривень.

Згідно з опублікованою документацією, заплановано відремонтувати не лише саму злітно-посадкову смугу, а й рульову доріжку. Необхідно залити шви між їх плитами, тріщини та вибоїни. Підрядник має провести такі роботи до кінця року.

У тендері на проведення поточного ремонту змагалося два учасники: ТОВ «ШРБУ-48» з Умані Черкаської області й столичне ТОВ «Уніпром». Перемогу здобуло останнє, запропонувавши за свої послуги 1 мільйон 98 тисяч 960 гривень. Це на 21 тисячу 40 гривень менше за пропозицію єдиного конкурента, а також — на 28 тисяч 40 гривень за очікувану вартість таких робіт.

Заплановано залити шви між плитами, тріщини та вибоїни. Фото: з архіву редакції

Заплановано залити шви між плитами, тріщини та вибоїни. Фото: з архіву редакції

Наразі з переможцем тендеру КП «Аеропорт Хмельницький» ще не підписало угоду, однак повідомило про такий намір.

Що відомо про ТОВ «Уніпром»

За інформацією ресурсу «YouControl», це товариство зареєстроване у Києві на вулиці Предславинській. Розмір його статутного капіталу становить 52 тисячі гривень, а основним видом діяльності вказано «оптова торгівля хімічними продуктами».

Керівником і кінцевим бенефіціарним власником ТОВ «Уніпром» є Айзман Петро Борисович. Крім нього, серед засновників товариства вказано ще кількох людей.

Цьогоріч послуги «Уніпром» переважно замовляли у Радомишлі Житомирської області. Йдеться про проведення ремонту доріг. Сума таких угод здебільшого не перевищувала навіть ста тисяч гривень. Проте торік товариство виграло у тендері, який стосувався проведення поточного ремонту пасажирського перону міжнародного аеропорту «Бориспіль».

Нагадаємо, наприкінці минулого місяця КП «Аеропорт Хмельницький» придбало рентгенотелевізійний інтроскоп, вартістю понад мільйон гривень. Це обладнання використовують для виявлення у багажах заборонених предметів.

Власне воно, як поточний ремонт злітно-посадкової смуги, є одними з умов для відновлення вантажних перевезень. Згідно зі завданням обласної ради, комунальне підприємство має забезпечити їх відновлення до кінця цього року. А також — завершити розробку проєктно-кошторисної документації щодо реконструкції летовища, затвердити її та провести експертизу нинішньої злітно-посадкової смуги, щоб зрозуміти її придатність для внутрішніх та міжнародних пасажирських авіаперевезень.

Очікувана вартість проведення такої експертизи становить 340 тисяч 300 гривень. Щоб визначити підрядника, КП «Аеропорт Хмельницький» у червні вже провело два тендери. Проте їх результати скасовували, адже на них подався лише один учасник — київське ТОВ «Аеро Дс».

Читайте також: Ринок землі: що означає його відкриття для власників паїв

Коментарі:

Вас Пав 21.07.2021 15:59

В місті мусить бути аеропорт.

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую