ye-logo.v1.2

У Хмельницькому облрада продала денний стаціонар вінничанам: чому знизилася його вартість

Економіка 6433
Вінницьке ТОВ «Термолідер» придбало будівлю денного стаціонару за понад 4,5 мільйона гривень
Вінницьке ТОВ «Термолідер» придбало будівлю денного стаціонару за понад 4,5 мільйона гривень. Фото: з презентації на порталі «Прозоро.Продажі»

Остаточна ціна приватизації комунального майна «впала» на майже сім мільйонів гривень.

У Хмельницькому на вулиці Кам’янецькій, 76/1 раніше працював денний стаціонар психоневрологічного диспансеру (нині обласний медичний центр психічного здоров’я). Кілька тижнів тому сайт «Є» вже писав про приватизацію цієї будівлі. Тоді на аукціоні перемогла хмельничанка, яка запропонувала за неї понад 11 мільйонів гривень. Однак зрештою комунальне майно отримало зовсім іншого власника — вінницьке товариство з обмеженою відповідальністю. Як наслідок, його вартість знизилася на половину. Про це свідчить договір між облрадою та ТОВ «Термолідер», опублікований 6 грудня на порталі «Прозоро.Продажі».

Спершу нагадаємо, що колишній денний стаціонар донедавна належав Хмельницькій обласній раді. Загальна площа нерухомості становить понад 345 метрів квадратних. Крім його будівлі, невіддільною частиною майна є огорожа, допоміжні приміщення та гаражі. Останні перебувають в аварійному стані.

Стартову вартість продажу комунального майна визначили на рівні 989 тисяч 62 гривень і 38 копійок. На аукціоні з його приватизації 17 листопада змагалося вісім учасників. Перемогла хмельничанка Стасишина Тетяна Анатоліївна, яка є співзасновницею місцевої юридичної компанії «Лекс Тайм». Вона запропонувала за будівлю денного стаціонару 11 мільйонів 500 тисяч гривень.

Чому комунальне майно за нижчу ціну отримала вінницька компанія

Згідно з оприлюдненою документацією, 30 листопада Тетяна Стасишина відмовилася від приватизації будівлі денного стаціонару. Причини такого рішення в акті про відмову не зазначені. Як наслідок, переможцем було визнано учасника, який зайняв другу сходинку на аукціоні — ТОВ «Термолідер».

Представники цього товариства запропонували за будівлю денного стаціонару 4 мільйони 500 тисяч 100 гривень. Це на майже сім мільйонів менше за пропозицію Тетяни Стасишиної, але на понад 3,5 мільйона більше за стартову ціну.

ТОВ «Термолідер» вже став повноцінним власником цієї нерухомості, адже його представники 3 грудня підписали відповідний договір з головою Хмельницької обласної ради Віолетою Лабазюк.

Що відомо про ТОВ «Термолідер»

За інформацією ресурсу «YouControl», це товариство зареєстроване у Вінниці на вулиці Вишневій. Його основним видом діяльності є роздрібна торгівля залізними виробами, будівельними матеріалами та санітарно-технічними виробами в спеціалізованих магазинах. Статутний капітал становить 70 тисяч гривень.

Керівником ТОВ «Термолідер» зазначено Остапчука Олександра Григоровича, а власницею та засновницею — Остапчук Анну Вячеславівну.

Нагадаємо, у Хмельницькому обласна рада також виносила на приватизацію на вулиці Проскурівській, 79, який має статус історичної пам’ятки. Раніше у ньому діяло музичне училище, а після його переїзду в нове приміщення, були плани розмістити там обласний краєзнавчий музей. Однак від такого задуму відмовилися через доволі коштовний ремонт.

Зрештою цей будинок придбало хмельницьке ТОВ «Проскурівінвестмент», яке належить місцевому колекціонеру старовини Олександру Чернову. Ця компанія перемогла 19 листопада на аукціоні, запропонувавши за пам’ятку 25 мільйонів 600 тисяч 100 гривень. Це на понад 17 мільйонів вище за стартову ціну. Договір купівлі/продажу представники облради й ТОВ «Проскурівінвестмент» підписали 29 листопада.

Читайте також: Нарахування «температурних коефіцієнтів» споживачам газу узаконив Верховний Суд

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую