ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Вартість продуктів на Хмельниччині: що найбільше подорожчало за місяць

Економіка 3077
У Хмельницькому обласному управлінні статистики оприлюднили інформацію, як зросли в області ціни на продукти
У Хмельницькому обласному управлінні статистики оприлюднили інформацію, як зросли в області ціни на продукти. Фото: з архіву

Загалом за рік споживчі ціни зросли майже на 10 відсотків.

У Хмельницькому обласному управлінні статистики оприлюднили інформацію, як зросли в області ціни на продукти у грудні минулого року. За цією інформацією, найбільше у грудні подорожчали рис (на 11,9 відсотка), яйця (на 11,6 відсотка), овочі (на 9,2 відсотка).

«Також зросли ціни на сало, сметану, кисломолочну продукцію, сири, продукти переробки зернових, масло, кондитерські вироби з борошна, молоко, макаронні вироби, яловичину, рибу та продукти з риби, хліб, безалкогольні напої, - зазначають в управлінні статистики. - Водночас на 3,8–0,6 відсотка знизились ціни на фрукти, маргарин, цукор, соняшникову олію, свинину, м'ясо птиці».

Загалом, зазначають, що споживчі ціни в області в грудні 2021 року, порівняно з попереднім місяцем зросли на 0,8 відсотка, а з початку 2021 року майже на 10 відсотків.

Читайте також: Курс долара, тарифи та харчі: прогнози на 2022 рік

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую