ye-logo.v1.2

На правах реклами Кредобанк видає пільгові кредити за спрощеними умовами у рамках програми «Доступна іпотека 7%»

Економіка 2056

Державна програма іпотечного кредитування «Доступна іпотека 7%» стає все популярнішою серед українців. Адже це реальний шанс здійснити мрію про власне житло з найнижчою ставкою кредитування у гривні.

До речі, відтепер у програмі не треба вибирати між дорогими і дуже дорогими квартирами в новобудовах – вік нерухомості, яку можна придбати на вторинному ринку, не обмежується!

На сьогодні лідером з видачі іпотечних кредитів у рамках програми «Доступна іпотека 7%» за інформацією Міністерства фінансів України, є Кредобанк, який за весь період її роботи оформив вже майже 390 договорів іпотеки на загальну суму понад 330 мільйонів гривень.

Де найбільше купують житло?

За статистикою, у Києві та Київській області, а також на Волині, у Рівненській, Харківській та Хмельницьких областях. Майже 72 % іпотечних кредитів у рамках державної програми складають позики на помешкання вторинного ринку нерухомості. Кредити на житло в нас довгострокові, як і в країнах Європейського Союзу. Кредобанк видає кредити за програмою «Доступна іпотека 7%» на термін до 20 років. До речі, ставка у 7% річних у гривні є незмінною на весь період кредитування – всі додаткові видатки та коливання банкові компенсує держава. Аби зберегти ставку незмінною, потрібно лише акуратно сплачувати кредит.

Вартість бажаного вами житла не має перевищувати 2.5 мільйонів гривень, а розмір першого внеску — від 20% вартості. Сума іпотечного кредиту – до 2 мільйонів гривень. Нормативна площа житла на одного громадянина чи сім'ю з двох осіб, має складає 50 кв. метрів загальної площі та 20 кв. метрів — на кожного наступного члена сім'ї.

Хто має право на доступну іпотеку?

Претендувати на пільговий кредит можуть офіційно працевлаштовані українці та самозайняті підприємці, які не мають власного житла або мають житлову нерухомість, сукупна площа якої є меншою за нормативну площу предмета іпотеки та чий середньомісячний дохід не перевищує 10-кратного розміру місячної середньої зарплати у відповідному регіоні України.

Куди йти, які документи нести?

Обираєте квартиру чи будинок мрії, щойно збудовані чи на етапі незавершеного будівництва і прямуєте до відділення Кредобанку.

Зі собою мати: паспорт громадянина України, Ідентифікаційний код, довідка/виписка про доходи за останні 6 місяців (для осіб, які ведуть підприємницьку або незалежну професійну діяльність — за 12 місяців), документи, які стосуються об'єкта кредитування та/або предмету іпотеки, довідку про реєстрацію місця проживання позичальника та членів його сім'ї, копія свідоцтва про шлюб (за наявності), копія свідоцтва про народження дитини/дітей (за наявності), довідка про перебування на квартирному обліку (за наявності), документи, що підтверджують право власності на нерухомість клієнта або членів його сім'ї (за наявності).

На усі запитання відповідь нададуть фахівців банку за адресою: м. Хмельницький, вул. Проскурівського підпілля, 81/1 Тел. менеджера +380674140301.

Або онлайн консультант:

Мрія про власне житло, як ніколи близька. Скористайтеся можливостями державної програми «Доступна іпотека 7%» з Кредобанком!  

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую