ye-logo.v1.2

Ціна на газ та вартість комунальних послуг – Уряд прийняв рішення, чи відбудеться їх зростання

Економіка 6567
В Уряді також закликали українців продовжувати платити за комунальні послуги, аби у підприємств була можливість здійснювати ремонти й платити заробітні плати працівникам
В Уряді також закликали українців продовжувати платити за комунальні послуги, аби у підприємств була можливість здійснювати ремонти й платити заробітні плати працівникам. Фото: з архіву

Рішення прийняли на засіданні Уряду 29 квітня.

Ціна на газ для людей та критично важливих підприємств залишиться без змін, - про це повідомили у Кабінеті міністрів України з посиланням на прем’єр-міністра Дениса Шмигаля.

«Сьогодні приймаємо рішення про те, що ціни на газ для людей залишаються без змін. Жодного підвищення. 8 гривень за куб, як і було. Пільгова ціна буде діяти й для підприємств, які виконують життєво важливі функції для забезпечення обороноздатності держави», - сказав Денис Шмигаль під час засідання Уряду 29 квітня.

Окремим рішенням Уряд також рекомендує місцевим органам влади й комунальним підприємствам на час дії воєнного та надзвичайного стану в Україні не підвищувати тарифи на комунальні послуги.

«Тарифи для людей не мають зростати. Але ми також закликаємо українців продовжувати платити за комунальні послуги, аби у підприємств була можливість здійснювати ремонти й платити заробітні плати працівникам», — зазначив прем’єр-міністр.

Читайте також: Тарифи на електроенергію не зростуть: уряд подовжив дію нинішніх до листопада

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую