ye-logo.v1.2

«Проблему з пальним вирішують, але ціна на нього зросте» - Гамалій

Економіка 5678
За словами Гамалія, протягом тижня-двох питання з пальним намагатимуться вирішити
За словами Гамалія, протягом тижня-двох питання з пальним намагатимуться вирішити. Фото: ілюстративне ua.news

Голова Хмельницької обласної військової адміністрації розповів, що проблему з постачанням пального намагатимуться вирішити протягом тижня-двох.

Проблему з постачанням пального, яка спостерігається не лише на території Хмельниччини, а в усій Україні, намагаються вирішити на рівні держави. Про це сьогодні, 6 травня, під час онлайн-звернення до хмельничан розповів голова обласної військової адміністрації Сергій Гамалій.

«Фактично, наразі залишився тільки один напрямок постачання пального з-за кордону – з Європейського Союзу, - зазначив він. - Росія заблокувала наші порти, тому ми не можемо швидко постачати значні обсяги пального. При цьому російські війська цілеспрямовано знищують нафтобази, а також обстрілюють залізничні, які забезпечували постачання пального. Також ситуація ускладнилася після російського ракетного удару по Кременчуцькому нафтопереробному заводу».

За словами Гамалія, протягом тижня-двох питання з пальним намагатимуться вирішити. Утім, зазначив, що ціна на нього може зрости.

«Ми постачатимемо пальне з-за кордону, з Європейського Союзу. І в стані війни держава не зможе відрегулювати ціну на нього. Тому буде зростання. Споживачам треба бути готовими до того, що ціна на певні види пального буде на рівні із сусідніми країнами. Прошу до цього поставитися так, як це належить в час воєнного стану», - зазначив він.

Також закликав усіх, хто може не користуватися автомобілями, залишити їх вдома, аби пального вистачало для критичних галузей економіки та громадського транспорту.

Додамо, що саме через нестачу пального про зупинку курсування громадського транспорту вже оголосили в Шепетівській гомаді.

«У зв'язку із дефіцитом пального на АЗС із 07 травня рух громадського транспорту в Шепетівській територіальній громаді буде призупинено. Про відновлення роботи транспорту буде повідомлено», - зазначили в Шепетівській міській раді.

Читайте також: Чи буде 9 травня на Хмельниччині тривала комендантська година

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую