ye-logo.v1.2

Хмельницька облрада може отримати 5 мільйонів за паливний склад, який продавала за 700 тисяч

Економіка 2779
Ціна на паливний склад зросла майже у вісім разів
Ціна на паливний склад зросла майже у вісім разів. Фото: prozorro.sale

Облрада провела торги на паливний склад та комплекс нерухомості.

Хмельницька облрада провела два аукціони з продажу нерухомості. За результатами торгів за продаж паливного складу та комплексу будівель обласна рада може отримати 8,6 мільйона гривень. Про це стало відомо з сайту “Прозорро.Продажі”.

Як раніше писав сайт “Є”, Хмельницька обласна рада виставила на аукціон паливний склад, гараж та комплекс, який належав Дунаєвецькому психоневрологічному інтернату. Загальна сума, очікувана від продажу вартості майна, складає майже 3,5 мільйона гривень.

Минулого тижня спочатку пройшли торги з продажу автовагової, яка розташована на території Чотирбоківської сільради Шепетівського району. За результатами аукціону переможцем стало ФГ “Нива рідного краю” Наталії Медрик, яке й запропонувало найвищу ціну – 1,41 мільйона гривень.

Також на продаж виставили паливний склад загальною площею 319 квадратних метрів. У склад входять гараж на два місця, автовагова, ще на території є асфальтований майданчик, майданчик для розвантаження палива, під’їзна колія з естакадою. Об’єкт приватизації розташований на околиці селища Ярмолинці (до центру 2,7 кілометра).

Що стосується земельної ділянки, то вона має цільове призначення: для будівництва та обслуговування будівель торгівлі. Стартова ціна паливного складу була 696,8 тисячі гривень.

У торгах взяли участь вісім учасників: ТОВ "Біграйз-СВ", приватне підприємство "Земельний капітал", приватне підприємство "Капітал-В", ТОВ "Агро Ван", ТОВ "Агрофірма "Ансевіан", ТОВ "Смотрич Агрохім", ФГ "Нива рідного краю" та Cелянське (Фермерське) господарство "Мендрик Анатолій Олександрович".

Найвищу ціну в 5 мільйонів гривень запропонувало селянське (фермерське) господарство "Мендрик Анатолій Олександрович".

Також облрада провела торги на майно, яке розташоване у селі Щиборівка Хмельницького району.

Мова йде про нежитлову будівлю, контору та гараж на 3 місця. Загальна площа 186,9 квадратних метра. Ще на території є асфальтний майданчик – 1100 квадратних метрів, розвантажувальна естакада – 3000 квадратних метрів. Об’єкт приватизації розташований на околиці села, поблизу залізничної станції "Красилів". Будівля контори одноповерхова, збудована у 1969 році.

Стартова ціна нерухомості була 769,7 тисячі гривень.

В аукціоні взяли участь чотири підприємства: ТОВ «Компанія “Укрхімекспорт“, знову Cелянське (Фермерське) господарство "Мендрик Анатолій Олександрович" та ФГ"Нива рідного краю" , а також ТОВ "Агрокрай" Найвищу ціну у 3,61 мільйона гривень запропонувало ТОВ “Агрокрай”.

Директором та співзасновником компанії є депутат облради Олег Білявець.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую