ye-logo.v1.2

МАФи у дендропарку «Поділля»: три аукціони на розміщення пройдуть наприкінці червня

Економіка 1346
Наприкінці місяця пройде аукціон на розміщення МАФІв у дендропарку
Наприкінці місяця пройде аукціон на розміщення МАФІв у дендропарку. Фото: з сайту Хмельницької міської ради

Аукціони на розміщення МАФів у парках тепер проходять на майданчику для продажу та оренди СЕТАМ.

Хмельницька міськрада запланувала передати в оренду права розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території дендропарку "Поділля". Про це стало відомо з сайту СЕТАМ.

Так, на торги виставили право розміщення трьох тимчасових споруд.

Функціональне призначення: місць торгівлі: продаж морозива, попкорну, інших продуктів швидкого харчування, без продажу гарячих напоїв. Площа кожної споруди - дев’ять квадратних метрів.

Такі МАФи мають поставити у дендропарку. Фото: Хмельницька міська рада

Термін права на розміщення: три роки з дати підписання договору (робота у сезонний період). Торги запланові на 29 червня.

Як розповів у коментарі сайту “Є” заступник міського голови Василь Новачок, торги на право розміщення тимчасових споруд в парках та скверах міста перевели з майданчиків на сайті “Прозорро.Продажі” на майдачиник іншого державного підприємства “СЕТАМ”.

Справа в тому, що на аукціонах в “Прозорро” якщо перші два учасники торгів, які запропонували найвищі ціни, відмовляються підписувати договір, то аукціон скасовується. Представники міськради зіштовхнулись під час минулорічних торгів на розміщення МАФів у Парку імені Чекмана з тим, що деякі учасники навмисно виставляли завеликі ціни і не підписували договір, щоб зірвати аукціони.

На майданчику СЕТАМ немає обмежень щодо відмов учасників. Тобто, якщо перші два учасники, які запропонують найвищі ціни, відмовляться підписувати договір, а третій погодиться, то з ним його і підпишуть.

Додамо, що ДП “СЕТАМ” - підприємство було створене Міністерством юстиції України для сприяння реалізації державної політики у сфері організації примусового виконання рішень судів та інших органів або посадових осіб.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую