ye-logo.v1.2

У Хмельницькому змінилися тарифи на воду та водовідведення (оновлено)

Економіка 4479
Із 1 липня тарифи на воду та водовідведення в Хмельницькому зазнали змін
Із 1 липня тарифи на воду та водовідведення в Хмельницькому зазнали змін. Фото: ілюстративне unsplash.com/@maundytime

Вступила в дію постанова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

Оновлено: 3 липня 13.10: тарифи на воду та водовідведення поки не підвищуватимуть.

Відсьогодні, першого липня, зросли ціни на послуги комунального підприємства «Хмельницькводоканал». Відповідні зміни були прийняті Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг 29 червня.

Отож, відтепер хмельничани за один кубчний метр централізованого водопостачання мають сплачувати 17 гривень 44 копійки (з ПДВ). До цього «куб» води коштував 14 гривень 17 копійок. А за кубічний метр централізованого водовідведення – замість 13 гривень 22 копійок, тепер доведеться платити 16 гривень 93 копійки (ціни з ПДВ).

Востаннє вода та водовідведення в Хмельницькому дорожчали 1 січня 2021 року.

Слід зазначити, що за новими тарифами хмельничанам доведеться платити в серпні, коли вони розраховуватимуться за спожите в липні. Зауважимо, яке повідомили в пресслужбі «Хмельницькводоканалу»: «для тих хто отримує субсидії, підвищення тарифів ніяк не вплине, бо субсидії будуть перераховані».

Нагадаємо, що з першого червня в Україні почав діяти новий тариф на електроенергію для населення. Саме в липні необхідно платити за спожиту електрику вже з розрахунку 2 гривні 64 копійки за один кіловат.

Читайте також: Юна хмельничанка кошти за своє волосся передала постраждалим херсонцям

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую