ye-logo.v1.2

Фонд держмайна виставив на торги підприємство «Нігинський кар'єр»

Економіка 2388
Продаж підприємства запланували на кінець липня
Продаж підприємства запланували на кінець липня. Фото: prozorro.sale

Переможець торгів має сплатити борги по заробітній платі.

Регіональне відділення Фонду державного майна України по Вінницькій та Хмельницькій областях виставило на торги єдиний майновий комплекс державного підприємства «Нігинський кар’єр». Стартова ціна комплексу складає 26 мільйонів 371 тисяча гривень. Про це стало відомо з сайту “Прозорро.Продажі”.

Державне підприємство «Нігинський кар’єр» розташоване у селищі Сахкамінь Кам’янець-Подільського району. Його основний вид діяльності полягає у добуванні декоративного та будівельного каменю, вапняку, гіпсу, крейди та глинистого сланцю. Розпочало свою діяльність підприємство з 1930 року з видобутку вапнякового каменю для цукроварень. Завдяки діяльності підприємства було засноване ціле село Сахкамінь, розташоване в Кам’янець-Подільському районі.

Нагадаємо, у 2013 році прокуратура звинувачувала очільника цього підприємства в тому, що він продавав щебінь за заниженими цінами й наніс державі 135,9 мільйона гривень збитків. Проте тоді правоохоронці не змогли довести вини директора «Нігинського кар’єру» у Вищому господарському суді. Крім того, у 2015 році хмельницькі поліцейські підозрювали працівників цього підприємства у спустошенні надр «Нігинсько-Вербецького» родовища.

За період з 2020 року по перший квартал 2023 року підприємство продало продукції на 11 мільйонів 884 тисяч гривень.
Також воно має прострочену заборгованість на суму 73 мільйона гривень. Загальна кредиторська заборгованість підприємства на перше квітня 2023 року складає понад 87 мільйонів гривень. Майже половина суми заборгованості - це податкові борги підприємства.

Адмінбудівля держпідприємства. Фото: prozorro.sale

Серед умов продажу - погашення протягом шести місяців боргів ДП «Нігинський кар’єр» із заробітної плати, перед бюджетом. Борги з заробітної плати зараз складають 12 мільйонів 299 тисяч гривень.

Також серед умов - недопущення звільнення працівників ДП «Нігинський кар’єр» протягом шести місяців.

Проведення аукціону заплановане на 31 липня.

Нагадаємо, що минулого року у Хмельницькому продали єдиний майновий комплекс державного підприємства "Подільський експертно-технічний центр Держпраці", на балансі якого був маєток.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую