ye-logo.v1.2
5 Квітня, 2020

Майже 33 мільйони гривень із державного бюджету прийшли на Хмельниччину

Економіка 1560

Учора відбулося позачергове засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, на якому й узгодили розподіл коштів.

Прес-служба Хмельницької обласної ради повідомила, що вчора, 16 жовтня, відбулося позачергове засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету під головуванням Світлани Лукомської, на якому було узгоджено збільшення доходів і видатків обласного бюджету на 2012 рік.

Мотивом зібрання депутатської комісії стало прийняття Кабінетом Міністрів України розпорядження «Про перерозподіл деяких видатків, передбачених Міністерству фінансів на 2012 рік». Згідно з документом, для місцевих бюджетів Хмельницької області виділено 32 мільйони 917 тисяч гривень.

Постійна комісія обласної ради з питань бюджету погодила розподіл додаткової дотації з державного бюджету на оплату праці працівників бюджетних установ області в сумі 31 мільйон 567, 3 тисяч гривень.

Розподіл зазначеної додаткової дотації між бюджетами районів та міст обласного значення буде здійснений, відповідно до висновку постійної комісії з питань бюджету, Головним фінансовим управлінням облдержадміністрації.

Також членами комісії з питань бюджету погоджена субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам для забезпечення своєчасного відшкодування вартості лікарських засобів для лікування осіб з гіпертонічною хворобою в сумі 1 мільйон 349,7 тисяч гривень. Головним розпорядником зазначених коштів виступатиме управління охорони здоров’я облдержадміністрації.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую