ye-logo.v1.2
15 Грудня, 2019

Цей день в історії Хмельниччини: 7 березня

Юна МІТРАШКО Історія 1406
З 1804 по 1920 рік Подільська губернія складалася з 12 повітів
З 1804 по 1920 рік Подільська губернія складалася з 12 повітів. Фото: wikipedia.org

Від давнини до сьогодення про людей та події.

Цього дня у 2014 році офіційно звільнено Василя Ядуху з посади голови Хмельницької обласної державної адміністрації. Відповідне розпорядження, 7 березня, підписав виконуючий обов'язки Президента України, Голова Верховної Ради України Олександр Турчинов.

7 березня 2012 року у Берліні розпочалася Міжнародна туристична виставка «ITB Berlin-2012», на якій вперше було представлено і Кам’янець-Подільський. Місто увійшло у склад Подільсько-Буковинського кластера, в якому для створення потужнішого туристичного продукту об’єдналися також Чернівці й Хотин.

У 1923 році цього дня в Україні ліквідували повіти та волості, на території Хмельницької області створили округи: Кам'янецький (17 районів), Проскурівський (16), Шепетівський (14). Така адміністративно-територіяльна реформа відбулась через утворення в 1922 році СРСР. В основу нового районування території України, були покладені рішення ВУЦВК про здешевлення радянського апарату й наближення його до населення. При введенні нового адміністративно-територіяльного поділу враховувалося також економічне значення майбутніх адміністративних центрів, господарські і культурні зв’язки населених пунктів.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую