ye-logo.v1.2
24 Жовтня, 2019

Цей день в історії Хмельниччини: 15 вересня

Юна МІТРАШКО Історія 1248
15 вересня 2001 року відкрито відділ археології Кам'янець-Подільського історичного музею-заповідника
15 вересня 2001 року відкрито відділ археології Кам'янець-Подільського історичного музею-заповідника. Фото: 24tv.ua

Від давнини до сьогодення про людей та події.

15 вересня 1960 року видання "Шляхом Жовтня" писало про результати першості України з кульової стрільби. В повідомлені йшлося, що команда стрільців Хмельницької області посіла у цих змаганнях перше місце. Проводились масштабні змагання у Львові. Команду області підготував майстер спорту, шепетівчанин Василь Лук’янчук.

15 вересня 1928 року у навчальних закладах Подільської губернії започаткували святкування початку навчального року. Головною метою заходу було підсумувати роботу учнів улітку. На період літніх канікул була запропонована творча робота для старших дітей – розробити запропоновану тему, для молодших – вести спостереження за змінами в природі. У день свята, вранці, на подвір’ї школи вишикувались святково одягнені учні. Програма складалася з трьох частин – офіційної, художньої, ігор та розваг. 

15 вересня 2001 року відкрито відділ археології Кам’янець-Подільського історичного музею-заповідника. В експозиції цього відділу представлено більш як тисяча старожитностей, знайдених на Поділлі. У 2005 році у відділі проведена часткова реекспозиція.

15 вересня 2014 року в зоні проведення операції Об'єднаних сил загинув Олександр Попов з села Мартинівка Хмельницького району. Військовий проходив службу у 128-й окрема гірсько-піхотній бригаді. Загинув 15 вересня близько 16 години, під час виконання бойового завдання біля села Сизе що на Луганщині.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую