ye-logo.v1.2
9 Грудня, 2019

Цей день в історії Хмельниччини: 24 листопада

Юна МІТРАШКО Історія 435
У 2013 році 24 листопада в Хмельницькому на майдан вийшло понад три сотні активістів
У 2013 році 24 листопада в Хмельницькому на майдан вийшло понад три сотні активістів. Фото: з архіву редакції

Від минулого до сьогодення.

24 листопада 1925 року видання «Шлях Жовтня» повідомляло про ініціативність однієї зі шкіл Шепетівки. У матеріалі описали ситуацію, що склалась у польській школі: «Батьки та учні так званої Шепетівської польської школи зібрались по 5 карбованців на те, аби навчальний заклад забезпечили світлом та деяким майном».

У 2013 році 24 листопада в Хмельницькому на майдан вийшло понад три сотні активістів. На відміну від попередніх двох днів, 24 листопада на майдані було дійсно людно. Люди приходили попри дощ. Молодь розмальовувала прапори, картини на європейську тематику, прийшли також представники громадських організації, політичних партій. Люди об’єднались щоб підтримати всеукраїнську безстрокову акцію «Євромайдан». Та це був лише початок.

24 листопада 2015 року Кам'янецька фортеця перемогла у конкурсі фотографій пам'яток культури для Вікіпедії. Зробив переможний знімок архітектурного комплексу у Кам'янці-Подільському фотограф із Черкас Сергій Криниця. Він отримав переможне перше місце, а знімок фортеці визнали найкращою світлиною 2015 року.

Переможний знімок 2015 року. Фото: wikilovesmonuments.org.ua

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую