ye-logo.v1.2

Кам’янчан запрошують зробити подарунок для музею

Історія 1563
До акції «Зроби музею подарунок» запрошують усіх охочих
До акції «Зроби музею подарунок» запрошують усіх охочих. Фото: з архіву

У кінці року подаровані експонати покажуть на виставці.

В Кам’янці-Подільському оголосили акцію до 130-річчя створення музею. Як зазначають на сайті Кам’янець-Подільського державного історичного музею-заповідника, до акції «Зроби музею подарунок» запрошують усіх охочих допомогти зберегти прямі свідчення історії та культури міста та Кам’янеччини. Це можуть бути як сувеніри, так і марки, монети, значки, листівки, сірникові етикетки, фантики, пам’ятні сімейні фотографії, одяг, речі побуту, меблі тощо.

«Акція спрямована на збереження історичних свідчень про сім’ю, предків, життя краю, діяльність організацій та підприємств Кам’янеччини протягом всього історичного періоду», - зазначають музейники.

Додають, що за результатами акції «Зроби музею подарунок» у кінці року буде сформована виставка в Галереї мистецтв. А тим, хто подарує особливо цінні експонати, отримає квитки на музейні фестивалі чи на відвідування об’єктів музею.

Збір експонатів триватиме протягом усього 2020 року. Експонати можна приносити за адресою: м. Кам’янець-Подільський, вул. Івана Предтечі, 2. Довідки за телефоном: (03849)7-48-05, 7-40-11.

Разом з тим музей залишає за собою право відбору предметів, що мають історичну та музейну цінність.

Читайте також: Знахідки року: давні поховання, ідоли та чорноліська кераміка.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую