clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMail

Ольга Горбачова радила хмельничанкам, як робити прибирання й отримувати задоволення від життя

Фотовиставка пройшла з аншлагом

Фотовиставка пройшла з аншлагом. Фото: автора

Співачка презентувала творчий проект «Сім життів жінки».

 У Хмельницькому художньому музеї відбулася презентація фотовиставки "7 життів жінки", яку створила ведуча та співачка Ольга Горбачова разом із українським фешн-фотографом Геннадієм Черномашинцевим. Під час зустрічі із хмельничанками Ольга радила їм, як залишитися жінкою у швидкому потоці сучасного життя, як охопити всі сфери реалізації жінки, знайти баланс між роботою, власним розвитком, особистими взаєминами та сімейним життям.

«На самому початку проекту я просто шукала гарний привід зустрітися з красивими жінками. Я шукала привід поговорити про те, що важливо, і передати знання, яких мене навчили знавці жіночого розвитку. Спочатку вирішила зробити фотовиставку, потім – виникла ідея повезти її по музеях України. Завжди в житті жінки, коли виникає інтуїтивна ідея, – це перетворюється в щось неймовірне. Далі я сіла писати змістовну лекцію, аби вона була корисною для кожної жінки», - пояснює Ольга Горбачова.

Ольга радить навіть до прибирання ставитися з любов`ю. За її словами, коли ви витираєте пилюку, то уявіть, що знімаєте з очей ілюзію. Коли миєте підлогу, ви налагоджуєте контакт із протилежною статтю. А коли ретельно прасуєте білизну - то розгладжуєте проблеми в житті. Якщо ставитись до всього так, тоді побут не завадить бути щасливою жінкою.

Ольга розповіла чимало історій з особистого життя

Співачка вважає, що жінки однакові в своєму різноманітті. Тому в проекті життя жінки розподілили під назвами Господині, Коханки, Партнера, Дружини, Матері, Музи, Творця свого життя та Божественої Душі.

«Бути жінкою – це неймовірно цікаво, але й дуже складно. Це ще захопливо, це навчання, в якому неможливо зупинитись. Якщо тебе захоплює бути жінкою, то ти і в 80 нею будеш, - каже Ольга Горбачова. - В якомусь віці ти несеш сексуальність, красу, вмієш кохати. А вже в поважному віці відкриваєш екстрасенсорні можливості. Бачиш свій шлях і можеш нести мудрість світу. Я хочу, аби кожна жінка ще раз послухала про свою унікальність. Ну хто ще нагадає іншій жінці, яка вона чудова, як не інша жінка».

"Жінка - не актриса, вона не грає ролі, а проживає", - каже Ольга

Хмельницький – вже 16 місто, в яке Ольга Горбачова привезла свій проект. Фотовиставка артистки пройшла з аншлагом: більше сотні хмельничанок з цікавістю слухали історії з особистого життя Ольги та поради, як зрозуміти себе і бути щасливою.

Артистка розповіла про кожну грань жінки

"Коханка - це не знайома чоловіка, а ви", - жартує Ольга

За словами співачки, потрібно зрозуміти, від чого отримуєш задоволення

На виставку прийшли більше сотні хмельничанок

Система Orphus
Помітили помилку в тексті? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter
Коментувати:
Коментарів - 0:

Популярні новини

Останні новини

Останні фото та відео
Архів новин

<<Березень 2018>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31