ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Хмельницький ансамбль народного танцю привіз Гран-прі та призи із фестивалів у Болгарії

Культура 1741
Крім Хмельницького нашу країну представляли хореографічні колективи зі Львова, Тернополя та Яремче
Крім Хмельницького нашу країну представляли хореографічні колективи зі Львова, Тернополя та Яремче. Фото: khm.gov.ua

Фестивалі проходили у містах Несебр та Нестія.

Зразковий художній колектив України ансамбль танцю "Козацькі джури" Хмельницької ЗОШ №18 І-ІІІ ступенів ім. В.Чорновола (керівник Костянтин Загурський) з 30 травня по 10 червня перебував у Болгарії. У міській раді повідомляють, що за цей період танцюристи вибороли  Гран-прі і спеціальні призи на фестивалях, які проходили у містах Несебр та Нестія.

“Зокрема, у Міжнародному фольклорному фестивалі "Несебрски накит" колектив здобув грамоту та спеціальний приз. Організатором та господарем Міжнародного фольклорного фестивалю "Несебрски накит" 2016 року є Муніципалітет міста Несебр. Участь у Міжнародному арт-фестивалі "Black Sea Pearls" "Нестія. Чорноморські перли - 2016" та Міжнародному фольклорному інтерфорумі, організованих Болгарським центром мистецтва і фольклору "Нестія", взяли 15 колективів з Грузії, Болгарії, Білорусі, Сербії та України”, - кажуть у прес-службі міської ради.
Крім Хмельницького нашу країну представляли хореографічні колективи зі Львова, Тернополя та Яремче.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую