ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Новий сезон "Ліги сміху" для "Отдыхаем вместе" розпочався з батлу

Культура 3894

Своїм номером із Надією Дорофєєвою гумористи з Хмельницького не змогли вразити нових членів журі.

У п’ятницю, 16 березня, "Ліга сміху" презентувала першу гру 4 сезону Чемпіонату України по гумору. Тема гри – "1+1", тобто команда плюс тренер. Всього у новому сезоні беруть участь 14 команд і сім тренерів. Вчора грала перша сімка гумористів. Кожна команда мала показати взаємодію зі своїм зірковим тренером.

Цього сезону співвідношення досвідчених команд і новачків становить 50/50. Серед "бувалих" хмельничани "Отдыхаем вместе". Фіналісти минулого сезону на чолі із тренером-новачком Надією Дорофєвою намагалися перевершити свої попередні результати у четвертому сезоні "Ліги сміху". Але не всі члени журі піднялися після виступу хлопців. Разом із чотирма іншими командами хмельничани потрапили до батлу "Розминка навпаки", після якого одна команда мала покинути проект.

Завдяки яскравій імпровізації і вдалим жартам, "Отдыхаем вместе" швидко завершили батл і пройшли у наступний етап гри. "Лігу сміху" ж першими в цьому сезоні покинули команда новачків «Млєка», тренером яких був Станіслав Боклан.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую