ye-logo.v1.2
22 Травня, 2019

Шанувальникам книги - 25-ий Форум видавців

Тетяна ЯРОВЕНКО Культура 807
Найбільший книжковий ярмарок України відбудеться у Львові з 19 по 23 вересня
Найбільший книжковий ярмарок України відбудеться у Львові з 19 по 23 вересня. Фото: bookforum.ua

Найбільший книжковий ярмарок України відбудеться у Львові з 19 по 23 вересня.

Цього року спеціальними гостями книжкового ярмарку стануть дві відомі американські історикині – дослідниця Східної Європи Марсі Шор та редакторка The Economist, цьогорічна лауреатка Пулітцерівської премії Енн Епплбаум. Остання презентуватиме на Форумі свою нову книгу «Червоний голод» про Голодомор в Україні.

«Ринок свободи» буде основною темою 25-го Форуму видавців. Відвідувачі зможуть подискутувати, поділитись своїми уявленнями і думками з цього приводу.

За словами президентки Форуму видавців Олександри Коваль, цього року уперше з часу заснування заходу організатори змінили логотип Форуму видавців. Нове зображення символізує розгорнуту книгу, що поєднує у собі чотири стихії: землю, вогонь, воду та повітря. Таким чином ми пропонуємо гостям Форуму літати, горіти, пірнати та зростати разом із книжками. А також Форум видавців відмовився від традиції обирати країну-почесну гостю.

«В нас є новий співорганізатор – Український інститут книги. Міністерство культури зробило таке розпорядження. Новий співорганізатор означає для нас більше фінансування. Також до нас вперше долучиться генеральний консул Польщі у Львові і львівський Медіафорум», – каже Олександра Коваль.

Протягом п’яти днів відбудеться близько тисячі різноманітних заходів за участі авторів книг. Очікується участь 750 авторів та 250 видавництв.

Традиційно відбудеться урочиста церемонія нагородження видавців. Буде визначено 25 найкращих книжок. І як обіцяли організатори, Гран-Прі вручать теж. Нагадаємо, минулого року через високий рівень усіх номінантів журі не могло визначитися, кому дістанеться престижна нагорода. Як і завжди відбудуться Міжнародний бібліофорум, Міжнародний літературний фестиваль, гостями якого будуть автори з 25 країн світу. У 2018 році Форум видавців приєднаєвся до престижної всеєвропейської поетичної платформи «Версополіс», яка популяризує молоду поезію та об’єднує фестивалі 13 країн Європи. Поетки Олена Гусейнова та Катерина Калитко представлятимуть на цій платформі Україну, натомість до Львова завітають автори з Хорватії, Великої Британії, Італії та Данії.
Заходів буде безліч на будь-який смак, залишилося відвідати й зануритися у книжковий світ й самому переконатися у своєчасності й важливості цієї події.

Попередньо вартість квитків на Форум видавців буде становити 50 грн за один день та 100 грн – за п’ять.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео