ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

«Ліга сміху 2019»: хмельницькі гумористи продовжують вдало експериментувати

Культура 3404
Хмельничани показали  історію про імператора династії Цинь
Хмельничани показали історію про імператора династії Цинь. Фото: з Інстаграм-сторінки "Отдыхаем вместе"

«Отдыхаем вместе» знову вразили глядачів нестандартним номером.

Вчора, 29 березня, на каналі «1+1» вийшов випуск першої гри другого етапу «Ліги сміху». На цьому етапі Чемпіонату гумору команди грали полотно на тему «Великі політики». Темою виступу для команди з Хмельницького «Отдыхаем вместе» став китайський імператор Цінь Ши Хуан-ді.

Без традиційних мініатюр і звичних жартів – в цьому сезоні хмельницькі гумористи експериментують. На сцені команда знову виступала не в повному складі, щоправда, номер доповнювали учасники з залу, китайським імператором став зірковий тренер команди – Стас Боклан.

Оригінальний виступ хмельничан вчергове високо оцінили члени журі. Жартівники отримали максимум балів і без батлу пройшли до наступного етапу гри. Цього разу проект покинула команда «Fathers».

Нагадаємо, крім гумористів з Хмельницького, у ювілейному сезоні «Ліги сміху» вперше беруть участь кам’янчани «Наш формат». Хлопці вдало виступили у попередніх етапах гри і продовжують змагатися на Чемпіонаті гумору.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую