ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

До ювілейного сезону «Ліги сміху» потрапило дві команди з Хмельниччини

Культура 3192
"Отдыхаем вместе" знову у проекті
"Отдыхаем вместе" знову у проекті. Фото: з Інстаграм-сторінки Ліги Сміху

У гала-концерті проекту змагалося понад 20 команд гумористів.

Вчора, 8 березня, стало відомо, які команди потрапили у ювілейний сезон Чемпіонату України з гумору. На каналі «1+1» в ефір вийшла друга частина гала-концерту «Ліги сміху». Цього разу на сцені виступило десять команд гумористів, серед яких хмельничани «Отдыхаем вместе».

Жартівники з Хмельницького вже вчетверте беруть участь у проекті, тож цього разу вирішили поекспериментувати. Замість традиційних мініатюр «Отдыхаем вместе» вражали глядачів і суддів шоу абсурдним гумором.

Нестандартний виступ члени журі позитивно оцінили й після закінчення номеру з своїх крісел стали одразу чотири зіркових тренери: Євгеній Кошовий, Сергій Сивоха, Юрій Ткач і Стас Боклан. Хмельничани вирішили піти у команду останнього.

Нагадаємо, минулого тижня під час випуску першої частини гала-концерту стало відомо, що до 5-го сезону «Ліги сміху» вперше потрапила команда «Наш формат» з Кам’янця-Подільського». Гумористів також вирішили покликати у свої команди четверо членів журі, кам’янчани обрали Юрія Ткача.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую