ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Два дні поспіль хмельничанам транслюватимуть кіно просто неба

Культура 1533
Поблизу міського пляжу тривають покази фільмів під відкритим небом
Поблизу міського пляжу тривають покази фільмів під відкритим небом. Фото: ілюстративне з архіву

Показ фільмів відбудеться у Молодіжному парку.

У Хмельницькому триває сезон кіно під відкритим небом. Протягом кількох тижнів щосуботи ввечері поблизу міського пляжу хмельничанам транслюють різноманітні фільми. Цього тижня кіно просто неба в Молодіжному парку буде два вечори підряд – у п’ятницю та у суботу.

У п’ятницю, 24 липня, містян запрошують на показ фільму «Перед потопом» від National Geographic у співпраці з Леонардо Ді Капріо. У ньому він досліджує тему зміни клімату, спілкується з науковцями та найвпливовішими у світі людьми, відвідує різні місця і все це з однією метою — запобігти катастрофічному руйнуванню життя на нашій планеті. Зустріч організовує офіс «Розумне довкілля Хмельницький».

Початок о 21-ій годині.

Наступного дня, 25 липня, у парку «Молодіжний» покажуть двогодинний фільм про «Rock&Buh».

Як писав сайт «Є» раніше, зважаючи на обмежувальні заходи та заборону масових зібрань, організатори «Rock&Buh» вирішили цьогорічний фестиваль провести у форматі фільму. Зйомки проходили на кількох локаціях. Серед них парк Молодіжний, недобудований Палац спорту. Хедлайнерами «Rock&Buh 2020» стали чотири відомі хмельницькі гурти «Мотор’ролла», «Stanza», «Зворотня дія», «Чумацький шлях». Також на фестивалі виступили чотири гурти, які відібрала конкурсна комісія: «Balan» «Панацея», «Толока» та «The Chuguysters».

Кінострічка про фестиваль складається з чотирьох частин. Кожну з них протягом липня хмельничанам по черзі презентували на YouTube-каналі «Rock&Buh». Тепер містянам пропонують переглянути під відкритим небом двогодинний варіант фільму, змонтований на основі всіх частин.

Початок о 21-ій годині.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую