ye-logo.v1.2
20 Вересня, 2020

Тиждень у Хмельницькому: куди піти 7-13 вересня

Культура 615
Куди піти у Хмельницькому протягом тижня, читайте в нашій афіші
Куди піти у Хмельницькому протягом тижня, читайте в нашій афіші. Фото: з архіву

Програма заходів.

Через карантинні обмеження культурне дозвілля хмельничан не надто насичене подіями. Однак відпочити та приємно провести час у містян все ж буде можливість. Концерт камерної музики, лекція з програмування та чимало театральних вистав запланували протягом цього тижня в обласному центрі.

Також не забувайте про виставки, які вже діють у нашому місті. В обласному художньому музеї можна переглянути виставку Тетяни Яблонської "ВІКНО" (пастель 2000-2005). Виставка "Всі відтінки: Жовтий" триває в музейній галереї "КвARTира". У ТРЦ "MONTBLANC" запрошують на виставку живих тропічних метеликів. У музеї-студії фотомистецтва відкрили виставку фотографій "Джазографія Олександра Зубка". Музей історії міста Хмельницького запрошує на перегляд персональної художньої виставки Вадима Піщерського "Мистецтво без меж". У виставковій залі дитячої школи образотвочого та декоративно-прикладного мистецтва демонструють "Світлоритми живопису" Петра Лебединця. Виставка "Всесвіт СУПЕРГЕРОЇВ та Minecraft” діє у торгово-промисловій палаті.

Організатори ж подій наголошують: зважаючи на карантинні обмеження, кількість місць на багатьох заходах обмежена, а вхід можливий за умови наявності захисної маски.

ПРОГРАМА ЗАХОДІВ

Середа (9 вересня)

Фото: akademteatr.com.ua

Комедія "За двома зайцями"

Гарна, але бідна чи багата, але з довгим носом - кого обрати? Класика не вмирає, Голохвості тим паче. Нова вистава старої п'єси. І хоча всі знають, що буде, коли поженешся за двома зайцями, Голохвастий усе ж таки спробує. А глядачам варто прийти й подивитися, що ж такого підготували режисер-постановник Олег Мосійчук та диригент Леонід Деркач.

Коли: 18:00
Де: Хмельницький академічний театр ім. М. Старицького, вул. Соборна, 60
Вартість: 60-100 гривень

Ввідна лекція курсу "html+css"

Викладач-практик Діма Пиріжок допоможе тобі: познайомитись з Front-End програмуванням; розповість: що таке HTML та CSS; ти дізнаєшся про нові актуальні фішки та чому бути програмістом - це круто.

Коли: 18:30
Де: Комп'ютерна академія "Hashtag", вул. Молодіжна 2/3а
Вартість: безкоштовно

Четвер (10 вересня)

Фото: ілюстративне pixabay.com

Вечір органної та камерної музики

Участь беруть: Заслужена артистка України НАТАЛІЯ МОЛДОВАН (орган). Заслужена артистка України ФАТІМА ЧЕРГІНДЗІЯ (сопрано). Лауреат Всеукраїнського конкурсу АННА ПОПОВА (меццо-сопрано).

Коли: 18:30
Де: Хмельницька обласна філармонія, вул. Гагаріна, 7

П'ятниця (11 вересня)

Романтична комедія «Одруження по-англійськи»

Хмельницький театр імені М. Старицького запрошує на романтичну комедію про чудне одруження «Одруження по-англійськи» за твором Бернарда Шоу.

Коли: 18:00
Де: Хмельницький обласний академічний музично-драматичний театр ім. М. Старицького (мала сцена), вул. Соборна, 60
Вартість квитків: 80-150 грн

Субота (12 вересня)

Фото: dyven.org

Дитяча вистава «Лисичка, Котик та Півник»

Це казка про те, як Півник не слухався свого друга Котика, відчиняв двері хитрій Лисичці, і та його викрадала. На щастя, Котик виявлявся поруч і рятував свого друга, а врешті решт – вигадав, як провчити хитрунку.

Коли: 12:00
Де: Хмельницький академічний театр ляльок "Дивень", вул. Проскурівська, 46

Неділя (13 вересня)

Фото: з архіву

Вистава "Приборкання норовливої"

Театр гостинно запрошує на перегляд комедії за п'єсою В. Шекспіра. Цю виставу називають «грою італійських масок комедії дель арте», «бенкетом акторської розкутості та шарму». Тут, що не роль – то бенефіс.

Коли: 18:00
Де: Хмельницький академічний обласний музично-драматичний театр ім. М. Старицького, вул. Соборна, 60
Вартість квитків: 60-100 грн

Дитяча вистава «Карлик Ніс»

Казка «Карлик Ніс» є одним з найвідоміших творів німецького письменника Вільгельма Гауфа. Її суть у тому, що краса душі завжди важливіша зовнішньої привабливості. І про це малечі покажуть лялькову виставу.

Коли: 12:00
Де: Хмельницький академічний театр ляльок "Дивень", вул. Проскурівська, 46

Дитяча казка «Дюймовочка та метелик»

Яскрава, добра, позитивна, розумна, казка, яку зможуть побачити наймолодші Хмельничани.

Коли: 12:00
Де: Хмельницький обласний академічний музично-драматичний театр ім. М. Старицького (мала сцена), вул. Соборна, 60
Вартість квитків: 50-100 грн

Про більше подій дізнавайтеся у розділі «Афіша» сайту «Є», або на нашій сторінці «Сайт Є. Афіша» у фейсбуці, а також приєднуйтеся до «Є Афіша Хмельницького» у вайбері.

Якщо Ви знаєте, про якийсь захід, але не знайшли його у «Афіші», будемо вдячні, якщо повідомите. Це можна зробити за телефоном: 067 905 95 55, написати на електронну скриньку info@ye.ua, або через форму «Додати подію» у розділі «АФІША» сайту «Є». Для цього потрібно вказати назву події, її опис, місце, дату і час проведення, а також власний номер телефону для перевірки інформації.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую