Гаряча тема:
- Війна
На Новий рік облдержадміністрація отримала труну від Діда Мороза (Фото)
![Фото: Дмитра Скрипника](https://ye.ua/images/news/_________1388411245.jpg)
Студентський страйком «хоронив» владу на хмельницькому Євромайдані.
Хмельницька молодь сколотила труну прямо на майдані Незалежності та пронесла її центральними вулицями міста. Таким чином студенти проводжали в останню путь українську владу.
«Ми хочемо, щоб Новий рік почався з новою владою, без корупції, щоб провели ряд реформ в Україні і ми почали нормально жити. Хочемо, щоб ми досягнули рівня європейських країн і нам не було соромно йти в Європу. Саме тому ми вирішили пронести по місту таку «прощальну скриньку», що символізує прощання з владою, яку ми вже не бажаємо бачити тут. Прощаємося абсолютно зі всією владою», - коментує учасниця акції Ірина.
Хмельничани радо вітали Діда Мороза, який йшов попереду похоронної процесії, а автомобілісти сигналили на підтримку. Завершилася хода на сходах Хмельницької обласної державної адміністрації. Там і залишили труну з траурними вінками та лампадками.
Тільки зареєстровані користувачі мають змогу залишати коментарі!
Будь ласка, зареєструйтеcя або виконайте вхід під своїм акаунтом!
Переваги зареєстрованих користувачів
Зареєстровані користувачі користуються перевагами: