Гаряча тема:
- Війна
У Хмельницькому влаштують безкоштовний ярмарок з обміну одягом, книжками та іграшками
![Хмельничани зможуть обмінятись будь-якими речами. Фото: vk.com Хмельничани зможуть обмінятись будь-якими речами](https://ye.ua/images/news/_U_Hmelnickomu_vlashtuyit_bezkoshtovnu_yakmarku_z_obminu_odyagom_knizhkami_ta_igrashkami_1_2015_07_14_06_03_56.jpg)
Старі речі можна буде обміняти на щось потрібне і цікаве.
Хмельничан запрошують цими вихідними, 18 липня, поділитись непотрібними речами, знайти щось нове для себе і весело провести час. У сквері імені Т.Шевченка влаштують безкоштовний ярмарок.
“Старі речі не обов'язково викидати, аби потім витрати купу коштів на придбання нових: ними можна обмінюватись. Фрімаркет - це абсолютно безкоштовна ярмарка, яку ми плануємо поєднати із приємним спілкуванням, гарною музикою, обміном досвідом та просто валянням на газоні у прекрасну літню погоду”, - розповідають організатори.
З собою можна приносити одяг (в тому числі дитячий), книжки/журнали/листівки, прикраси, іграшки і навіть їжу. Усі речі, що залишаться, віддадуть на благодійність.
Ярмарок розпочнеться у суботу, 18 липня, о 16 годині у сквері імені Т.Шевченка.
Тільки зареєстровані користувачі мають змогу залишати коментарі!
Будь ласка, зареєструйтеcя або виконайте вхід під своїм акаунтом!
Переваги зареєстрованих користувачів
Зареєстровані користувачі користуються перевагами: