ye-logo.v1.2

На «Республіці» за покемонів даватимуть призи і безкоштовний вхід

Афіша 1454
Участь у грі Pokemon.Go! під час фестивалю можуть взяти усі охочі.
Участь у грі Pokemon.Go! під час фестивалю можуть взяти усі охочі. . Фото: respublicafest.com

Для тих, хто на фестиваль прийде у костюмі одного з покемонів, Пікачу, вхід безкоштовний.

Популярна у всьому світі гра отримає нове втілення на фестивалі RESPUBLICA.

Гра Pokemon.Go! б’є рекорди популярності у всьому світі, а в Україні втілиться наживо на міжнародному фестивалі RESPUBLICA, який пройде 1-4 вересня в Кам’янці-Подільському.

Для тих, хто прийде на фестиваль у костюмі покемона, вхід буде безкоштовним, повідомляють у прес-службі фестивалю. Для цього необхідно 1 вересня прийти на реєстрацію перед входом на фестиваль у костюмі покемона Пікачу та отримати спеціальний бейдж в режимі живої черги.

Всього для покемонів організатори передбачили 20 перепусток на фестиваль. Але для того, щоб скористатися ними потрібно буде усі 4 дні фестивалю носити костюм покемона.

Для тих, хто захоплюється самою грою, організатори теж передбачили сюрпризи.
Участь у грі Pokemon.Go! під час фестивалю можуть взяти усі охочі, хто матиме з собою смартфон з робочою камерою та доступом до інтернету.

Гра триватиме з 13:00 1 вересня та закінчиться о 13:00 4 вересня.
Учасникам треба буде «спіймати покемона», зробити з ним спільне фото/селфі на території та з атрибутикою фестивалю та завантажити фото в інстаграм, обов’язково помітивши хештегом #respublicapokemongo.

Хто найшвидше назбирає максимальну кількість покемонів, той візьме перше місце покемонловця фестивалю. Також будуть призи й для інших учасників.

Переможців оголошуватимуть 4 вересня з головної сцени.

До речі, цього року традиційного обміну килимів та телевізорів на квитки не буде.

Фестиваль RESPUBLICA 2016 відбудеться у Кам’янці-Подільському з 1 по 4 вересня 2016 року. За цей час на 5 сценах тут виступлять 140 артистів.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую