Гаряча тема:
- Війна
Хмельничан запрошують на зустріч із музикантами гурту «Чумацький шлях»
![Фото: з офіційної сторінки гурту у «vk.com»](https://ye.ua/images/news/_Hmelnichan_zaproshuyit_na_zustrich_iz_muzikantami_gurtu_Chumackiy_shlyah__1_2017_05_06_12_37_06.jpeg)
Поспілкуватися з ними можна буде у книгарні «Є».
Найближчим часом концерти гурту «Чумацький Шлях» у Хмельницькому відбудуться у рамках двох фестивалів – «Rock&Buh Fest» (26 травня) і «Green Fest» (24 червня). А поки що у хмельничан є унікальна можливість віч-на-віч поспілкуватися з музикантами: Сергієм Строяном (вокал, акордеон), Володимиром Гавришовим (ударні), Євгеном Богуцьким (гітара), Сергієм Кучером (бас) і Іллєю Сухим (сопілка, бандура).
На зустрічі учасники «Чумацького шляху» розкажуть про створення гурту, плани на майбутнє та багато іншого.
Задати музикантам запитання, сфотографуватися з ними і взяти автограф усі охочі зможуть у суботу, 13 травня, в приміщенні книгарні «Є» (вул. Проскурівська, 2). Початок – о 17:00 годині. Вхід – вільний.
До речі, у цій книгарні кілька місяців тому «Чумацький Шлях» з гуртом «KRUT» зняли відеокліп на пісню «Алфавіт».
Підписатися на канал "Є" в Youtube
Довідка: «Чумацький Шлях» – український етно-рок гурт. Заснований у Хмельницькому 4 липня 2008 року. Гурт виступав на багатьох українських фестивалях: «Червона рута», «Тарас Бульба», «Битва націй», «Трипільські зорі», «У.Рок», «Сорочинський ярмарок», «Обнова Фест», «Рурисько», «Горлиця», «Республіка», «Стародавній Меджибіж», «Проскурів Фест», «АртСпалах» та інших.
Тільки зареєстровані користувачі мають змогу залишати коментарі!
Будь ласка, зареєструйтеcя або виконайте вхід під своїм акаунтом!
Переваги зареєстрованих користувачів
Зареєстровані користувачі користуються перевагами: