Гаряча тема:
- Війна
Більше 80 відсотків випускників ВНЗ ідуть до служби зайнятості
![З початку 2017 року на обліку в обласній службі зайнятості перебувало 9,3 тис. молодих осіб. Фото: ogo.ua З початку 2017 року на обліку в обласній службі зайнятості перебувало 9,3 тис. молодих осіб](https://ye.ua/images/news/_Bilshe_80_vidsotkiv_vipusknikiv_VNZ_idut_do_sluzhbi_zaynyatosti_1_2017_07_03_06_50_19.jpeg)
З початку року на обліку в обласній службі зайнятості перебувало 9,3 тисяч молодих осіб.
На Хмельниччині часто до служби зайнятості звертаються випускники вищих навчальних закладів (84%). Як повідомляють у Хмельницькій ОДА, серед них найбільше економістів, менеджерів, юристів.
“Ці професії затребуванні на ринку праці області, але роботодавці висувають вимоги до наявності досвіду роботи. Зараз навантаження на одну вакансію бухгалтера в середньому по області становить 9 осіб, менеджера – 7, економіста – 24 особи, юриста – 7 осіб. За сприяння ОСЗ працевлаштовується понад 25% молодих осіб до 35 років, які перебувають на обліку як безробітні (випускники – 20,5%), а 12% проходять підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації, які організовує обласна служба зайнятості (випускники – 7%).”, - додають у Хмельницькій ОДА.
Серед випускників професійно-технічних навчальних закладів, які звертаються до обласної служби зайнятості (ОСЗ), найбільше кухарів, перукарів, мулярів, слюсарів з ремонту автомобілів, трактористів-машиністів сільськогосподарського виробництва.
Читайте також: ТОП-7 вакансій на Хмельниччині за останніх три місяці
Тільки зареєстровані користувачі мають змогу залишати коментарі!
Будь ласка, зареєструйтеcя або виконайте вхід під своїм акаунтом!
Переваги зареєстрованих користувачів
Зареєстровані користувачі користуються перевагами: