Гаряча тема:
- Війна
Справа розстрілу «майданівців»: в Міноборони утаємничили місце перебування хмельницького «сбушника»?
Про це сьогодні заявили на брифінгу в Генеральній прокуратурі України.
П’ять років тому розпочалася Революція Гідності. І станом на сьогодні у справі щодо злочинів проти активістів Майдану, скоєних у 2013-2014 роках, визнано винними і винесено вироки 52 особам, 9 з яких засуджені до позбавлення волі. Про це сьогодні заявив начальник управління спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури України Сергій Горбатюк.
Нагадаємо, що смертельні постріли під час Революції Гідності пролунали не лише в Києві, а й в Хмельницькому. 19 лютого 2014 року під стінами обласного управління Служби безпеки України смертельно поранили двох людей - Людмилу Шеремет, якій саме сьогодні, 21 листопада, мало б виповнитися 76 років, та Дмитра Пагора. Серед підозрюваних - співробітник Центру спеціальних операцій «А».
Як заявив сьогодні начальник управління спеціальних розслідувань Генпрокуратури Сергій Горбатюк, підозрюваний діючий працівник СБУ перебуває в розшуці, а, цитуємо: «його керівництво не знає, де він». Щоправда, заступниця Генерального прокурора України Анжела Стрижевська заперечила, зазначивши, що вказаний співробітник СБУ, за інформацією відомства, перебуває в зоні проведення операції Об’єднаних сил.
«Особа в розшуку, яку кожен правоохоронець, який про це знає, зобов’язаний затримати, - продовжив Сергій Горбатюк. – Надходить відповідь (від СБУ – прим.авт.), що він направлений в ООС, про нього знають в Міністерстві оборони, а ми не знаємо, де він знаходиться. А Міністерство оборони надає відповідь, що це секретна інформація. І в нас зараз триває листування з цього приводу. Тобто, жодних реальних заходів на затримання особи не здійснюються».
Нагадаємо, нещодавно журналісти «Громадського» повідомили ім’я підозрюваного – ним наче є Віталій Тарадай. На сайті «МВС» у розділі розшук є дані, що ця людина оголошена в розшук Головним управління Нацполіції в Хмельницькій області в липні цього року. Йому інкримінують і вбивство через необережність, і перевищення службових повноважень із застосуванням зброї. Зауважимо і про те, що в червні цього року в Службі безпеки України розцінили підозру їхньому співробітникові, як сфабриковану справу.
Тільки зареєстровані користувачі мають змогу залишати коментарі!
Будь ласка, зареєструйтеcя або виконайте вхід під своїм акаунтом!
Переваги зареєстрованих користувачів
Зареєстровані користувачі користуються перевагами: