ye-logo.v1.2
20 Листопада, 2019

Справу хмельницького майдану не передавали до теруправління Державного бюро розслідувань

Наталя ГАРМАТЮК Євромайдан 1243
У ДБР підсумували перші результати роботи
У ДБР підсумували перші результати роботи. Фото: автора

ДБР розслідує злочини високопосадовців.

Кілька днів тому стало відомо, що справи фігурантів розстрілу під стінами управління Служби безпеки України в Хмельницькому - Віктора Крайтора і Віталія Тарадая передали до Державного бюро розслідувань. Однак, як повідомив директор ДБР, розташованого у Хмельницькому, Сергій Палатов, наразі справу хмельницького майдану не передавали для теруправління, нею займаються у столиці.

«Цієї справи немає у нашому територіальному управлінні. У разі, якщо керівництво органу досудового розслідування нашого центрального апарату визначить необхідність розслідувати цю справу на території міста Хмельницького, можливо, вона буде передана до нас. У цій справі є певні особливості і я не можу сказати більше ніж дозволяє кримінально-процесуальний кодекс», - додав Сергій Сергійович.

Нагадаємо, що трохи більше як два місяці у Хмельницькому працює Державне бюро розслідувань. Окрім Хмельниччини територіальне управління поширює свою діяльність на Вінницьку, Житомирську, Рівненську, Чернівецьку та області. Як повідомив перший заступник директора територіального управління ДБР розташованого у місті Хмельницькому Сергій Кушнір, за цих два місяці слідчі управління здійснюють досудове розслідування у 410 кримінальних проваджених, 325 кримінальних проваджень з вказаного масиву надійшли з інших органів, які проводили досудове розслідування у злочинах підслідних ДБР.

«85 кримінальних проваджень уже відкрито безпосередньо слідчими територійного управління. З них уже закінчено досудове розслідування й обвинувальні акти спрямовані на розгляд суду у 45 кримінальних провадженнях. Найбільше справ розслідуються, які стосуються правоохоронців – 130 кримінальних проваджень, а також тих, хто скоїв військові злочини - понад 270 проваджень», - зазначив Сергій Кушнір.

Додає, що з кожним днем теруправління нарощує свої потужності, все більше відкривається кримінальних проваджень. Окрім того, в період до 27 лютого ДБР у Хмельницькому має отримати з інших органів досудового розслідування усі справи розпочаті ними до 27 листопада, які відносяться до підслідності ДБР. Тому прогнозують, що до кінця року навантаження на слідчих зросте.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую