ye-logo.v1.2
11 Серпня, 2020

126 мільйонів гривень надійшло на рахунки Міністерства оборони України

Офіціоз 1766

в рамках акції “Підтримай Українську армію”

 Станом на 26 травня у рамках акції “Підтримай Українську армію” на рахунки Міністерства оборони України в якості допомоги Збройним Силам України від юридичних і фізичних осіб надійшло 126 мільйонів гривень.
З цієї суми 118,5 мільйона гривень – грошові перекази на матеріально-технічне, решта – на медичне забезпечення Збройних Сил України.
За допомогою дзвінків на єдиний мобільний номер “565” на підтримку Української армії перераховано більше 29 мільйонів 544 тисячі гривень (усі – на матеріально-технічне забезпечення ЗС України).
Крім того, на рахунки Міноборони надійшло 104,7 тисячі доларів США та 44 тисячі євро. Після обов’язкового продажу іноземної валюти (50% від загальної суми)*, залишок іноземної валюти на рахунках Міністерства оборони України склав 49,6 тисячі доларів США (гривневий еквівалент – 561,6 тисячі гривень) та 21,8 тисячі євро (гривневий еквівалент – 335,4 тисячі гривень).
Міністерство оборони, Збройні Сили України висловлюють щиру вдячність усім небайдужим громадянам, які долучилися до благодійної акції “Підтримай Українську армію”, та продовжують надавати допомогу вітчизняним Збройним Силам з метою підвищення їх боєготовності та зміцнення обороноздатності держави.

Андрій АГЄЄВ

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую