ye-logo.v1.2
9 Грудня, 2019

В області дефіцит робітничих професій

Олександр НІКІТІН Офіціоз 1282
На Хмельниччині спостерігається попит на робітничі спеціальності
На Хмельниччині спостерігається попит на робітничі спеціальності. Фото: kordon.in.ua

На них припадає майже 79% вакансій.

За чотири місяці цього року в базі даних Хмельницької обласної служби зайнятості налічувалось 13,2 тисячі вакансій. А середній середній розмір оплати праці, яку пропонували роботодавці, становив 4 тисячі 518,8 гривні. Такі дані оприлюднили в обласному центрі зайнятості.

За даними центру, з початку року про потребу у кваліфікованих працівниках в області службу зайнятості поінформували 3195 роботодавців. Майже 79% вакансій припадає на робітничі професії. Стійким попитом продовжують користуватися професії металообробки, будівництва, транспорту, агропромислового комплексу, сфери торгівлі та послуг. Затребувані менеджери (управителі) в усіх сферах економічної діяльності, бухгалтери, економісти та інженери з досвідом роботи, лікарі, вчителі. Крім того, існує потреба в робітниках найпростіших професій — підсобні робітники, прибиральники, двірники, вантажники та інші.

Кількість осіб, працевлаштованих за сприянням обласної служби зайнятості становила 8,1 тисяч, в тому числі 4,8 тисяч зареєстрованих безробітних. Крім того, 2,3 тисячі осіб були залучені до громадських та інших робіт тимчасового характеру.

Станом на 1 травня актуальними були 3,1 тисячі вакансій. На одну вакансію претендувало 4 безробітних. Серед безробітних 51,5% складали жінки, 31% – молодь віком до 35 років, майже кожен четвертий належав до осіб, які мають додаткові гарантії щодо сприяння у працевлаштуванні, 51,2% зареєстрованих безробітних були сільськими мешканцями. Отримували допомогу по безробіттю понад 10 тисяч людей.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую