ye-logo.v1.2
10 Квітня, 2020

Кількість жителів Хмельниччини продовжує зменшуватися

Офіціоз 8755 1
В управлінні статистики опублікували останні дані щодо чисельності жителів області
В управлінні статистики опублікували останні дані щодо чисельності жителів області. Фото: ілюстративне з архіву редакції

Мешканців області поменшало на три сотні осіб за місяць.

Головне управління статистики в Хмельницькій області опублікувало нові дані щодо чисельності наявного населення в області. Згідно зі статистикою, станом на перше серпня на Хмельниччині проживали 1 мільйон 259 тисяч 590 осіб.

«Унаслідок демографічних процесів, які відбулися впродовж січня–липня 2019 року, чисельність наявного населення скоротилась на 5 115 осіб. Основним фактором зменшення чисельності населення було його природне скорочення – 5991 особа, водночас зафіксовано міграційний приріст населення – 876 осіб», - йдеться у повідомленні.

Протягом січня–липня цього року на Хмельниччині народилось 5 772 немовляти, вдвічі більше зареєстровано померлих – 11 763 осіб.

Як повідомляють в управлінні статистики, серед причин смерті населення області перше місце посідали хвороби системи кровообігу (62,1%), друге – новоутворення (11,7%), третє – зовнішні причини смерті (4,3%).

Читайте також: Кожен шостий мешканець Хмельниччини страждає від ожиріння.

Коментарі:

Віталій Українець 22.09.2019 22:25

Все частіше бачимо на вулицях рідного міста жінок в паранджах та бородатих низькорослих туземців. Людей меншає але ціни на нерухомість високі як і безробіття.

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую